Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszeresség lassítása?

Visszeresség lassítása?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok. Gyerek körom óta sportolok, egészségesen táplálkozó kB 10 éve. Napi 8 órát dolgozom munkám nem egyhelyben állós inkább járkálós. Túlsúlyom nincs, nem dohányzom. Egy két éve a jobb vádlim belső felén elkezdetek megjelenni dudorodó visszerek. Ami eléggé zavar hogy sportos külső mellé visszeres láb társul. Fájni nem fáj és nem vizesedik. Max nap végére néha érzem hogy kicsit feszül. A kérdésem hogy mivel tudnám a folyamat romlását lassítani tudom hogy gyógyítani nem lehet. Jelenleg heti 3 erősítő és 3 futó edzésem van amit kompressziószárban végzek. Napi 2000mg C vitamin, Q10, E vitamin és pár hete jutavit és. Hespedrint szedek.
2020. febr. 14. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Befejezed a megerőltető sportolást.Ez váltotta ki,most viseld a következményeit .
2020. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fejezem be. Viselem is, de próbálom a legjobbat kihozni mindenből.
2020. febr. 14. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Látjuk, hogy sikerült.
2020. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy olvasom szinte mindent megteszel a helyzet szintentartásáért. Ettől többet sajnos nem tudsz. Vitaminok,táplálékkiegészítők,mozgás...Minden meg van. Én is egy éve lassan,ugyan ebbe a helyzetbe kerültem sajnos >> 33évesen. Annyi különbség-gel,hogy nekem nincsenek kanyargó kidomborodó erek,hanem a lábfejem lett tiszta véna..de persze gondolom a vádlin belül sincs rendbe a vénahálózat,hisz azért eres a lábfejem. A dolgok orvoslása hasonló részemről is...Vitaminok,1000el , kompressziós sportszár , mozgás :) De ahogy olvastam ez az idő múlásával csak romlik,mígnem érdemes komolyabb elváltozások előtt műttetni. :/
2020. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!