Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhet, ha allergiásan...

Mi történhet, ha allergiásan lesz egy macskám?

Figyelt kérdés
Tehát allergiás vagyok a macskákra, és (egyelőre csak elméleti síkon) érdekel, hogyha szedem a gyógyszeremet, lehetnek miatta allergiás tüneteim? Súlyosbodhat az allergia, vagy pont fordítva, egy idő után "megszokom"? És még egy kérdés: hol ehetne megnézni, kipróbálni, hogy hogyan reagálok a macskákra? Barátaimnak, ismerőseimnek nincs cicájuk. És az utolsó kérdés: olvastam az "antiallergén" (nem tudok szebb szót) macskákról, mennyibe kerülhet, és hol lehet érdeklődni, vásárolni, esetleg valahol Pesten? Velük garantált a tünetmentesség? Köszönöm előre is a válaszokat! (Ui.: légyszi, ne ajánljátok a szőrtelen macskákat, nem tetszenek. Hiába írjátok, hogy "de pedig tök cukik", akkor sem. Köszönöm:D)
2010. júl. 23. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 4 keresztes allergiám van a teszt szerint a macskákra, ehhez képest 7 éves korom óta van macskánk, jelenleg 6 db. És soha semmi bajom nem volt tőlük, nem szedtem gyógyszert sem soha.

Valóban ki kellene próbálnod valahol, lehet neked se lenne semmi bajod.. de hogy hogyan? Nehéz, ha nincs ismerősöknél macs. Talán az utcán fogj meg egyet és szagolj bele jó nagyot... vagy nemtom XD

2010. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kutyán gondolkoztál már? :)


én is allergiás vagyok a macskákra, nekem segít a gyógyszer de azért ne gondold azt hogy teljesen tünetmentes maradsz... volt olyan nekem hogy tiszta kiütés lettem és egyéb finomságok..

2010. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még vélemények! ^^

Első: igen, már próbáltam ilyesmit, de az utcánkban lévő macskák mind nyuszik, egyszerűen nem lehet őket megfogni...midig elszaladnak :D

Utolsó: igazság szerint rettenetesen félek a kutyáktól, plusz lakásba inkább cicát engednek a szüleim, mint kutyát :S

2010. júl. 23. 16:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: van macskád, vagy csak alkalomadtán találkozol eggyel? Ha van, azért még elviselhetőek a tünetek, vagy inkább nem ajánlanád? Köszi, ha válaszolsz...
2010. júl. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!