Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az hogyan lehetséges, hogy a...

Az hogyan lehetséges, hogy a szemcsepp átfolyik a szememből a torkomba?

Figyelt kérdés
Nem ertem hogy hozza ossze ezt az anatomia :D kisgyerek korom ota hasznalok szemcseppet, valszeg eddig is így volt, vagy nem tudom, de most egy ujabbat kaptam, es orakig keseru izt erzek utana a torkomban. Nem tudom hogy a tobbi nem folyt le, mert mondjuk kevesebb jott ki egyszerre, vagy csak nem volt ilyen keseru, de ez egy uj elmeny, amit nem birok hovatenni :D
2020. febr. 16. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Rossz megfigyelő vagy ill. az ismereteidet nem teszed össze egy egésszé. Azt tudod, hogy a könnymirigyek folyamatosan működnek. Hová lesz a megtermelt könny ? Ismered a szólást: nyeli a könnyeit. A könnycsatorna bevezeti a könnyet ill. a felesleges folyadékot a szemről a garatüregbe ill. onnan folyhat a szájüreg felé is, akkor érzed a nyelv tövénél a szemcsepp ízét.
2020. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy irtál. Nekem sajna nincsenek ilyen háttértudásaim, ami egyébként iszonyat bánt, mert nagyon szeretnék tudni, érteni, atlatni dolgokat. De mostmár ezt legalabb tudom. Nekem sokat jelent, h tudom mi történik
2020. febr. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!