Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ilyen velem pánikbet...

Mitől van ilyen velem pánikbeteg vagyok másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokszor előfordul,hogy zsibbadok...de pl mikor elülöm lábam és észrevettem hogy ugye én török ülésbe ülök és amelyik lábam alul van ott lábujjaim is mozgatásra így bizseregnek...hamar lezsibbadok vagy ha sokáig egy irányba pl támaszkodok kezemen..most,hogy rá pánikoltam most érzem egyik lábamba pl..előbb levert víz ami a pánik miatt van...

A másik pedig ülő munkát végzek számítógép előtt és 2 napig az volt velem,hogy mindkét lábamban furcsát éreztem..tehát olyan érzést mint akinek mindkét lábán melegség jár át és ilyen csipkedést...de nem zsibbadást effektív hanem ilyen mint akinek mindkét lábába hangyák futkoznak ...nem.fáj és hamar el is múlikülés után ahogy kinyújtottam.lábaim akkor éreztem...ezek.másnál is vannak ?volt már valakivel aki csak úgy is lezsibbadt valahol magától? Velem még az nem.volt egyenlőre kérlek írja meg ha mással is van ilyen óh és ha rákoncentrálok pl lábujjaimra vagy bárhova pl tenyeremre akkor mindig érzem azt a bizsergést ha rá figyelek meg mikor pl hason fekszem két könyököm lent akkor is szerintetek mással is van ez ?


2020. febr. 16. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, másnál is van ilyen. Ez azért van,mert a ha bizonyos ideig nem mozgatja valaki valamijét, vagy x ideig nyomás alatt van, akkor ott lelassul a keringés és ez okozza ezt az érzést. Ez természetes dolog, ne pánikolj tőle.
2020. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon köszönöm...és pl olyan is előfordulhat,hogy megyek utcán és pl lezsibbad karom?
2020. febr. 16. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mozgasd meg azt a testrészedet.
2020. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nekem gyakran van ...és féltem,hogy baj van...de már ez a pánik is megy le rólam..elöbb már leverte víz tenyerem mindenhol éreztem zsibbadást meg félelmet és ez nagyon rossz tud lenni
2020. febr. 16. 15:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint pánikolás..
2020. febr. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!