Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában gyakran van hasmené...

Mostanában gyakran van hasmenésem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ez inkább azóta van amióta elköltöztem exemtől. Mielőtt ossze koltoztunk nem volt semmi. Szuleivel laktunk. Inkabb ahhoz tudnam kotni a gyakori hasfajasom es a hasmenesem hogy nem voltak annyira igenyesek. Peldaul en ha mosogatok a mosogatoszeres tanyerokat leoblitettem mielott a csurgatoba ragtam száradni. Ok mosogatoszeresen raktak oda mert hogy ugy is lefolyik rola a mosogatoszer. Fozni is maskepp foztek mint en. De amiota ott voltam egyszeruen kinlodok a gyomrommal meg a hasmenessel. Semmien etel allergiam/erzekenysegem nincs. Legalabb is nem volt. Hogyan tudnam rendbe rakni a szervezetem?

2020. febr. 16. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Mosogatoszertol siman lehet
2020. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Étel allergia/intolarencia, bármikor kialakulhat.

Miből gondolod, hogy nincs? Miket vizsgáltak eddig?

"Ez inkább azóta van amióta elköltöztem exemtől."

Ha elköltöztél, az ottani szokások már nem hatnak rád. Ha a mosogatószer miatt lett volna, az akkor jelentkezik, amikor ott vagy.

Ezt ne akard az exedre fogni, hanem menj el a háziorvoshoz, és kérj egy beutalót a gasztroenterológiára.

2020. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor atfogalmazom mert valoban rosszul irtam. Pontosabban azota figyeltem fel erre amiota eljottem onnan, de ott kezdodott ez a hasfajos, hasmeneses korszakom
2020. febr. 16. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyet. Nem öblítik le a mosogatószert? Rászáradt és te megetted. Szerintem is simán lehet ettől. Igyál sok vizet hogy segítsd a májadat és a vesédet a "méregtelenítésben". Alkoholt ne igyál és kerüld a nehéz ételeket. Amúgy a háziorvos csinálhat teljes vérképet, vagy ad beutalót vérvételre. Esetleg széklet mintát is kell vinned. Bajod nem lehet belőle. Én elmennék megnézetni.
2020. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!