Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörött a bokám június...

Eltörött a bokám június közepén.1 hete leszedték a gipszet. És most megint be van dagadva a bokám. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Június 13-án eltörtem bokám belboka törésem volt 1 hónapig gipszem volt 10 nappal ezelőtt leszedték a gipszem azt mondták tornáztassam áztassam első nap vízben áztattam és mozgattam kicsit aztán a dagadás lement róla nem teljesen de szépen lement. és azt mondták hogy most már sétálnom kéne mankóval elkezdtem a lépéseket pár napja tegnap megpróbáltam ráállni és megtart a lábam ma próbáltam mozgatni a lábam úgy hogy a súlyom fele rajta van és éreztem hogy mikor a bokámat felfelé mozgattam terheléssel tehát mintha leguggoltam volna nagyon fáj.

Reggel láttam hogy be van dagadva jobban. Ez probléma vagy mitől lehet ez? csak a terhelés? mert terhelnem muszáj hogy újra mozogni tudjon...

Az orvos azt mondta hogy 2 hét után már normálisan tudnom kell sétálni 4 hét után meg már sportolhatok. lassan leellik a 2 hét nem baj ez?


2010. júl. 23. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A terheléstől van.

Nekem még fél év után is dagadt.

2010. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leellik? xD


A terheléstől van. Óvatosan, lépésről lépésre haladj, ne siettess semmit!

2010. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

letelik*

elírtam bocsi:D

Amúgy első válaszoló: neked szilánkosva volt törve nem? Mertnekem orvos mondta hogy 4 hét után már terhelhető meg sportolhatok. akkormost mégse? :D mert amúgy bmx-ezek és semmi csillapítás nincs egy bmx-en szoval boka elég nagy terhelést kap ha ugrok vmi nagyot... és nem akarok megint gipszben feküdni itthon. én mos túgy vagyok vele hogy amíg nem érzem hogy rátudnék mondjuk ugrani addig nem biciklizek...

2010. júl. 25. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!