Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félsz a koronavírustól vagy...

Félsz a koronavírustól vagy hidegen hagy?

Figyelt kérdés
Emiatt bemész mondjuk egy kínai üzletbe?
2020. febr. 17. 21:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fun fact: mi a f@@@om fun fact ebben, te anglomán b@r0m?
2020. febr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Félek.igen, és nem magamat féltem mert inkàbb én kapjam el mint a szüleim vagy a nagyszüleim akikre màr lényegesen veszélyes, bàr bàr azt olvastam màr nincs nagyon korhoz sem kötve rejtély kire hogy hat a vìrus (kiutatòk orvosok szerint) az enyhe lefolyàsù is vàlsàgossà fordulhat vagy halàlhoz vezethet , nem tudjàk még pontosan az okàt a kutatòk sem..tehàt inkàbb hàtràbb a nagy mellénnyel hogy én erős vagyok fiatal nekem nem àrthat.
2020. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 szamo77db ***** válasza:
Semmi nincs, ami hatékony lenne ellene. Akkor most mit idegeskedjek még ezen is, mikor annyi gondom van?
2020. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Magamat nem féltem, de a gyerekemet és a négylábúimat igen. Most törte össze valaki a szívemet, úgyhogy nekem konkrétan megváltás lenne a halál.
2020. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megcsaltak? Kiderült van jobb nálad?
2020. márc. 12. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!