Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért sárga a nyelvem?

Miért sárga a nyelvem?

Figyelt kérdés

Nemrég nagyon keveset tudtam csak enni, kb 2-3 hétig mert fájtak a fogaim nagyon. Talán egy hét múlva teljesen undorítóan besárgult a nyelvem, a szájízem is rémes volt. Rákerestem és csak ilyen gyomor funkciózavart írt ki, gondoltam akkor majd ha normálisan eszek újra elmúlik. Voltam már fogorvosnál, tudok normálisan enni majdnem egy hónapja. A nyelvem viszont még mindig sárga, nem tudom lemosni vagy akármi ha valamit sikerül is később megint csak sárgább lesz, és ez a rémes szájíz is állandóan visszatér. Mit csináljak ezzel? Várjak még és elmúlik, vagy ilyennel menjek el orvoshoz? Válaszokat előre is köszönöm!

19/N


2020. febr. 17. 22:06
 1/3 A kérdező kommentje:
*Bocsánat, elfelejtettem megjegyezni hozzá, hogy a gyomrom soha nem szokott fájni viszont...
2020. febr. 17. 22:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebola...
2020. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Májfunkció zavar,labort csináltass.
2020. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!