Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma voltam lézeres anyajegy...

Ma voltam lézeres anyajegy leszedetésen.3at szedtek le az arcomról. Mennyi ideig lesz ilyen durván csúnya kráteres? Mikor lesz rajta seb?

Figyelt kérdés
Doki nem mondott időintervallumot, jövő héten kontroll. Csak ugyebár én kívàncsi vagyok mindenre hogy mire számítsak. Tudom egyén függő, de sacc per kb ?
2020. febr. 24. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár lehet 1-2 hónap is.
2020. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jesszus jó sok idő. Köszönöm a válaszod
2020. febr. 25. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia:) Megkérdezhetem, hogy mennyi ideig tartott végül a gyógyulás és milyen nyomot hagyott? Rosszabb v jobb mint az anyajegy?
2020. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Uh ne haragudj de csak most láttam meg hogy írtál. Sokkal szebb mint volt, de viszont nekem nagyon nagy anyajegyek voltak mint kb egy félbevágott borsószem. A heg elég csúnya , de még így is jobb mint volt, megérte,
2020. nov. 23. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig látszik? :O Most megijedtem, mert nekem pár nap múlva lesz.Annyian írták más kérdések alatt, h alig észrevehető a nyoma. De korrektorral el tudod fedni? Enyém borsszemnyi és halvány csak kiálló amiért irritál.Félek, hogy végül csúnyább lesz. :(
2020. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen nyomott hagyott amúgy?
2020. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ismét bocsi de válaszolok hátha segít majd valakinek. Korrektorral elfedhető, nem nagyon látszik csak világosabb meg fényesebb ott a bőr.
2021. jún. 13. 00:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem semmi sem maradt:)
2021. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!