Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Attól, hogy egy anyajegy...

Attól, hogy egy anyajegy csúnya, még lehet hogy egészséges és ártalmatlan?

Figyelt kérdés

Úgy értem a csúnyát, hogy nem annyira szabályos, hanem szabálytalan alakú, a közepe sötétebb egy picikét és a szélén a bőröm színével azonos pöttyök vannak. Így alkotnak egy kört tulajdonképpen.

Lehet hülyén írtam le :S

Elmegyek vele majd orvoshoz is, de félek :S

Egyébként mindig ilyen volt nekem ez az anyajegy. Kb 8 éve kezdett el nőni rajtam, átlagos méretű


2009. máj. 14. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha egy anyajegy szabálytalan alakú, és az se, ha nem egyforma színű. Mindenképp mutasd meg orvosnak, aztán persze lehet, hogy semmi baja, előre ne izgulj miatta, de el ne hanyagold!
2009. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg az anyajegy alakja a szabályos körhöz vagy elipszis alakú, nem változtatja alakját és színét sem. Nyilván vannak kivételek, gondolom a tiéd is ez, hiszen nyolc éve rajtad van és azóta mindig ilyen. Megnyugvásként mutasd meg egy szakembernek (a helyedben és többnek is megmutatnám).
2009. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kör alakú végülis, csak a bőröm színével egyező fehér pöttyök vannak a szélén , és ezért tűnik szabélytalan alakúnak.
2009. máj. 14. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!