Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj egy ponton a tenyerem?

Miért fáj egy ponton a tenyerem?

Figyelt kérdés

A jobb kezemen, shol van a hüvelykujj mellett az a pérnás rész. Az mellett fut az a vonal. Azthiszem életvonalnak hícják az okkultizmusban, de ennek most nincs jelentősége, csak a betájolás végedt. Na és a párna alján, ahol végetér a vonal, az mellett közvetlenül található ez a pont. Iszonyúan belr szokott nyilalni egyetlen pontban a fájdalom. De olyan szinten, hogy már eléggé átlépi a fájdalom-küszöböm. Néha valósággal fel kell kiáltsak a fájdalomtól. Nem erőltettem meg, nem ínhüvely-gyulladás (az azért másképp fáj és nem egyetlen tűhegynyi pontban) sérülésrm sem történt ott sosem. A fájdalom jellege az nagyon erős szúró. Hirtelen belenyilall a szúrás. Néha folyamstosan szúr, néha meg elkezd lüktetni. Amikor lüktet, akkor mondjuk a fájdalom lüktetése az megegyezik a szívem dobbanásával. De nem hinném, hogy érrendszeri probléma. Attól a ponntól kb jó egy centire tudok csak egy vékonyka eret kitapintani ami lüktet. Alkarom ütőerei nem tudom, hogy a tenyeremben pontosan merre futnak, de nemhinném, hogy az fájna. Illetve elég fiatal vagyok érrendszeri betegségekhez. Bár tudom, hogy sokszor fiatalon is már kapnak olyan betegségeket az emberek amiket régebben csak idősebbek. De sem zsibbadás, semmi egyéb tünet nincs. Kizárólag az, hogy egyetlen pontban baromira belenyilall. És maximum olyan egy percig tart. Skér lüktetve fáj, akár folyamatos szúrás. Aztán sokszor több óráig is elmúlik akár. De elég kellemetlen, mert ez már olyan erős fájdalom amit nem igazán tudok leplezni társaságban sem. És utcán mikor kezemhez kapok meg nyöszörgök, elég furcsán néznek rám :D Próbáltam masszírozgatni, kenegetni, nyomogatni, de semmi. Nem érzek sem dudort ott, semmit. A válaszokat előre is köszönöm. :)

20/F



2020. febr. 25. 07:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem értek, miért nem egy orvsot kérdezel meg erröl? A fájdalom jellege kifejezetten gyulladásra utal, az magától jobb nem lesz. Amennyi anatónmiai ismereted van a kérdésed alapján, az egyenlö a nullával, szóval ne magad próbáld diagnosztizálni, hanem menj orvsohoz!
2020. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!