Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni, hogy hol...

Valaki tud segíteni, hogy hol tudom venni még szájmaszkot? (személyesen Budapesten) De akár online is rendelek.

Figyelt kérdés
Köszönöm

2020. febr. 25. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi kerül ebbe a nyamvadt kis gumipántos maszkba olyan sokba? Ráadásul 1x használhatod csak, és a koronavírus ellen nem véd meg🤔🙄
2020. febr. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Milyen sok koronavírus szakember van itt. Nem is gondoltam voltam hogy több tudással rendelkeztek mint az orvosok. Lehet tudnátok nekik tanácsokat adni. Szerintem hívjátok fel Kínát is 😂😂😂
2020. febr. 28. 10:19
 13/15 anonim ***** válasza:
Alapvető dolog, hogy a vírusok szemen keresztül is bejutnak. Korona vagy nem korona.
2020. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja, meg ezeket a maszkokat orvosok nem levegőben terjedő betegségektől való védelemre használják.


Csak tudod, ha műtenek valaki nem jó ha szájukba megy akármi. Sokszor szemüveget is használnak.


Ahoz orvosi végzettség kell, hogy szó szerint leírjam amit egy orvos mondott?


Ebben az esetben kérlek lépj hátra a számítógépedtől. Minimum egy Mérnökinformatikus Bsc kell az használatához. Amit én épphogy csak megtehetek mert annak tanulok

2020. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂
2020. febr. 28. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!