Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Savanyú szagot érzek bizonyos...

Savanyú szagot érzek bizonyos embereken, akik nem zuhanyoznak munka előtt. Szerintetek helyes az, ha valaki reggel nem zuhanyzik, csak este?

Figyelt kérdés

Több kollégám a következőképpen cselekszik: Este, lefekvés előtt lezuhanyoznak, viszont reggel felébrednek, megmossák az arcukat, és gyors öltözés után már rohannak is a buszhoz.


Ezeken az embereken általában savanyú szagot érzek, de úgy veszem észre, hogy kevés ember szúrja ki ezt a speciális testszagot. Én is érzem magamon, ha szombat reggel sokáig alszom, és felkelés után még 1-2 óráig nem zuhanyzom.


Mit gondoltok erről a szokásról? Én eleve nem tartom egészségesnek, ha reggel valaki 5 perc alatt összekapja magát, nem zuhanyzik, nem iszik vizet, nem reggelizik.


2020. febr. 28. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A másokon érzett szagokból a természetes szagok nem károsak.


Engem meg irritál a mások mesterséges illatszerszaga, van hogy tüsszögnöm is kell tőle.


HA attól érzel "savanyú" szagot, mert szerinted valaki nem mosakodott reggel, és zavar, akkor egyszerűbb olyan munkát keresni, ahol egyedül lehetsz már reggeltől. Rengeteg ilyen munka van.


Különben mosakodás után 2-3 óra hosszat nem ajánlatos kimenni, mert lemostad a bőrről a természetes védőréteget is, és könnyebben elkapsz bármi fertőzést.

2020. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
A hiba benned van.
2020. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1, 4, 6. Ti nem értettétek a kérdést. A kérdező nem szólni akar nekik hogy zuhanyozzanak le reggel. Csak megkérdezte tőlünk hogy mások hogyan szokták és ha nem este zuhanyozzanak akkor miért nem.

Nekem az első a kávé. Ezután nem vagyok se éhes se szomjas egy darabig. Próbáltam, de nem esett jól. Így valamikor délelőtt reggelizek.

Tisztálkodás: Értem miről beszélsz, mert én is érzek az embereken sokszor furát reggelente és arrébbállok. De nem biztos hogy a kimaradt reggeli zuhany miatt van. Sokan még ruhát se váltanak vagy nem használnak izzadásgátlót, vagy nem mosnak fogat reggelente. Ha ezeket megtennék nem biztos hogy lenne ez a szag.

A reggeli zuhannak viszont kétségkívül van frissítő hatása, plusz néha érzem egyes embereken hogy mintha épp akkor lépett volna ki a zuhany alól.

És ez függ attól hogy pl van e párod. Mert ha este bebújsz mellé nem biztos hogy be akarsz feküdni mellé ha mondjuk aznap megizzadtál.

Vannak betegségek amikor szúrós szaga lesz az embereknek. Pl cukor, ízület. Ha tudják magukról akkor viszont tényleg jó lenne erre odafigyeli.

Én néha reggel néha este szoktam. A reggeli fogmosást soha sem hagyom ki.

2020. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

: Ha valamit szagolnom kell, ami nem tetszik, az már nem csak a szagos ember dolga. Kifejezetten butaság volt, amit írtál.


Akkor azt neked kell megoldanod, és nem az emberiségnek.

2020. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nekem 13 nak szántad ezt akkor olvasd mégegyszer végig. Nem a kérdezőt hibáztattam.

Pont azt mondtam, hogy az embereknek oda kellene figyelni arra hogy reggel ne csak 2 percet az ánjanak a készülődésre ha este zuhanyoznak. Mert aki rendszeresen fogat mos és használ izzadásgátlót az enm lesz 10 óra múlva büdös.

Plusz aki tudja magáról hogy betegség miatt büdösebb az fokozottan figyeljen oda.

2020. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!