Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Laparoszkópos vakbélműtét...

Laparoszkópos vakbélműtét után mennyi idővel lehet újra teljes intenzitással sportolni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem csak kocogni, hanem például hasizomgyakorlatokat csinálni, súlyt emelni,megerőltető edzéseket csinálni.
2020. márc. 4. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért várd már meg amig a belső műtétek is összeforrtak .

1-2 hónap,vagy mehetsz vissza .

Csinálj megerőltetőeket is ,aztán be lehet jelentkezni here viszér műtétre is .Arra sincs gyógyszer csak műtét .

2020. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olympiára készülsz,mert akkor még lehet értelme hogy az egészséged tönkre vágd .
2020. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez a lehurrogás, pont azért kérdeztem meg, mert vigyázni szeretnék az egészségemre. A sport mindig is az életem része volt, ezért szerintem normális, hogy hiányzik. De ha nem akarnék vigyázni magamra, fel se tettem volna a kérdést. Here visszerem meg biztos nem lesz, mivel lány vagyok...
2020. márc. 4. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Műtèt után pár nap múlva már teljesen jól fogod èrezni magad mire hazaengednen addigra meg pláne de azèrt mègis vigyázni kell hiába èrzed jól magad egy hónapig biztos ne csinálj ilyeneket de inkább kettőig utána is csak fokozatossan terheld magad. De az orvost kèrdezd inkább ő tutibbat fog mondani mint mi itt.
2020. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!