Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbélműtét után körülbelül...

Vakbélműtét után körülbelül meddig nem érheti a klóros víz as sebet?

Figyelt kérdés
Hali. Azt szeretném kérdezni, hogy körülbelül hány hét/nap után érheti a klóros víz a sebet a vakbélműtét után? Értem én egy uszodiai vagy egy élményfürdős vízre. Még kánikulában nagyon elszeretnék menni egyet pancsolni de még nem tudom. Válaszokat köszi

2018. aug. 30. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
körülbelül kérdezd meg az orvosod
2018. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
körülbelül nem fogok azért telefonálgatni/bemenni korházba. Biztos van itt tapasztalt ember aki tudja a választ.
2018. aug. 30. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja aztán ha elkapod a leprát majd büszke lehetsz, hogy itt kérdezted meg. Az agysebészt is látogasd meg, hátha épp van donor.
2018. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked meg valami pszichológust kéne meglátogatnod.
2018. aug. 30. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy zuhanyozni 1 hét után lehet,de a strandvízre nem tértünk ki. Én két hetet várnék,de! Patikában kapható tök jó vízhatlan tapasz többféle méretben. Én azzal tusoltam műtét másnapján és egy csepp se folyt be. Melegen ajánlom. Leszedéskor viszont nyüszíteni fogsz. Felér egy gyantázással.
2018. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a segítséget!
2018. aug. 31. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!