Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha 27 évesen...

Mit tegyek, ha 27 évesen csapnivaló az egészségi állapotom?

Figyelt kérdés

Egyelőre azért nem súlyosra kell gondolni, nincs komoly autoimmun betegségem, vagy olyan asztmám, ami miatt veszélyesen fulladnék vagy vérnyomásgond, ami rosszulléteket okozna.


Viszont a testem állapota olyan, mint egy idősé.


Több alapbetegségem, rendellenességem is van, főleg emésztőrendszeri, de más is.

Nincs 5 perc, hogy teljesen tökéletesen jól lennék.


Nincs túlsúlyom és valamennyit sportolgatok is. Nem eleget, mert munka és tanulás mellett kivitelezhetetlen az elegendő sport, viszont sok olyan, szintén huszonéves ismerősöm van, aki évente kétszer sportol, náluk azért komolyabban tolom. ;)


Borzalmas az egyensúlyérzékem, minden érzékelésem tompa / rossz.

A lépcsőn felfelé hamarabb kifáradok, mint bárki és egy Duna-hídra való feltekerés felér egy Tour de France-szal.

Az izomlázam lassan múlik.

Ha a combomra edzek vagy pl bringázom, akkor napokig fáradt a combom és fáj, tiltakozik ha akár egy emeletnyit megyek felfelé.



Se testileg, se lelkileg, se jövőképileg nem vagyok a koromnak megfelelő állapotban.


Mit tudok tenni?


2020. márc. 6. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek jóga...próbálj meg jobban kajálni. Orvos mit mondott?
2020. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. 26éves lány vagyok. 7éve diagnosztizáltak nálam rosszindulatú daganatot a gerincemben, a mellemben, ezen felül porckopásom van és egyensúly zavarom. Jelenleg nem kezeltetem magam. És nem nem hiszek abban , hogy majd meg gyógyulok, viszont a kezelések során sokkal rosszabbúl éreztem magam, mint így. Jelenleg folyamatosan sportolok, futok bringázok, kardio edzés sajnos a gerincem miatt nem lehet, de ortopéd orvossal folyamatosan tornázok. Viszont amit ezzel akatam mondani, hogy a kitartás, sok sok munka meghozza a gyümölcsét,én már minden nap igénylem a testmozgást. Mellette dolgozom a régi munkahelyemen (isteni főnököm van). Ne azt nézd mit nem tudsz megcsinálni, hanem hogy igen is ez egy akadály amit kaptál és le kell győzni. Én részemről úgy a betegséget, és úgy a lustaságot.
2020. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!