Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki azért vesz be hashajtót...

Aki azért vesz be hashajtót evés után hogy ne hízzon meg az bulimiás?

Figyelt kérdés

Aggódom a húgomért..régebben nem evett rendesen mert félt hogy elhízik és 4 hónapig nem étkezett rendesen..aztán megjött az esze de orvoshoz nem vittem el (meghaltak a szüleink ezert én gondoskodom róla) mert azt mondta hogy nem folytatja és jobban van szoval megnyugodtam. Most felhízott annyira amennyire kell de aggódom hogy újra beteg lesz. A hashajtós dolog ugy jön, hogy van a gyógyszeres szekrénybe hashajtó és tűnnek el belőle.

Megkérdeztem a húgomat hogy nem e tud erről valamit es azt mondta 1 db ot vett be, viszont nem hiszek neki, mivel annál jóval több hiányzik. Utánna neztem es azt írjak, hogy aki sokat hashajtótok, hogy ne hízzon bulimiás..szerintetek ez lehet a dologban? Es ha ezt csinálja lehet tőle baja?

(Húgom 13/L)

Előre köszönöm a válaszokat!


24/L



2020. márc. 8. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A bulémia falásrohamokkal járó állapot, amikor a rohamok között önhánytatás és hashajtás van. Vagyis két véglet között nem tud megállni az illető: szeret enni és élvezni az ízeket, az evéssel együtt járó élvezetet miközben retteg az elhízástól, ezért hashajtót szed és hánytatja magát.
2020. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy valamilyen táplálkozási zavara van, hogy bulimiának, anorexiának, vagy bármi egyébnek nevezzük az mellékes.
2020. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszeres szekrényben legyen láz, és fájdalom csillapító. Az állandó gyógyszereken kívül.

A többit dugd el. Gondolom napi szinten találkoztok, ha szükséges akkor tudsz adni neki mást is.

2020. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nagyon káros. Tönkreteheti a bélflóráját, akár helyrehozhatatlanul is. Egy jó pszichológus kéne neki.
2020. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!