Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Skarlát lehet láz nélkül?

Skarlát lehet láz nélkül?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 éves, az oviban skarlát járvány van. Hátán és lágyék körül kiütések jelentek meg neki, illetve a mandulája csúnya. Lázat nem vettünk neki észre. Németországban élünk, elvittem az orvoshoz, azt mondta maximum valami vírus és viszlát. Annak ellenére, hogy az óvónő írt egy papírt a doktornőnek, hogy a csoportban több skarlátos gyermek is volt. Így eléggé aggódom. Láz nélkül is lehetséges a skarlát? Volt valakinek úgy? Láttam volt akinek a 3.orvos ismerte csak fel. 😏 Nem tudom mit tegyek. Vigyem vissza és kérjem vizsgálják meg újra?
2020. márc. 10. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A láz elvileg az egyik tipikus tünet.Illetve a kiütések is egész testet ellepik.Ha nagyon aggódsz vidd vissza, ne hagyd lerázni magatok.

2020. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt lázam és tipikus málna-nyelvem sem. Sőt, rosszul sem voltam, csak tele kiütéssel. 2 hét karantén.
2020. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vissza vittük ügyeletre pár nap múlva, mert a kis füle is megfajdult... Az ügyeleten megallapitották, mégis az volt!! 😤 Penicilint kapott rá. Isteni szerencse komoly szövődménye nem lett és reméljük már nem is lesz. 🙏
2020. márc. 21. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!