Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyulladt torok lehet allergiat...

Gyulladt torok lehet allergiatol? Ha igen ez fertoz?

Figyelt kérdés

Gethelek 1-2 hete, es gyulladt a torkom. Nem birom kikrakogni a slejmet, nincs minek felszakadni de kohogok, mint aki ugat. Haziorvos mondta, hogy gyulladt a torkom es el kellett mennem vervetelre ma reggel, mert nem tudtam megmondani, milyen szinu a kopetem. Azt mondta, ha szintelen akkor virusos vagy pedig asztma, ha zoldes akkor bakterialis. Kicsit tenyleg olyan, mintha nem megfazas lenne... elmulik ez??

Most jott elo 1-2 hete, mikor volt egy hasmenesem es kileptunk a telbol.

Lehet ez egy virusos torokgyulladas allergiaval keverve? Ha igen mi jo ra? Antibiotikumot irt fel: ez hasznal valamelyest ugy erzem. Igazabol nem is kohognek csak valamit fel akarok szakitani amitol krakogok. Holnap jon meg a vereredmeny. Attol is felek. Ha allerfias vagyok milyen gyogyszert kaphatok? Illetve dolgozhatok gyarban? Errefele nem sok munka van foleg kisgyerekes anyakent. Vagy csak tulreagalok egy egyszeru torokgyulladast?

Meg egy kerdes: probaido alatt ti mernetek meg egy hetet maradni tappenzen, ha az orvos azt mondja kene meg par nap pihenes es helyrejovok? 10 napot lennek tappenzen es amugy meg vannak elegedve a munkammal.


2020. márc. 12. 16:27
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet hogy koronás vagy??
2020. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az allergia nem fertőz!


A vírus fertőz!



Így látatlanban nem tudni...azt se tudjuk mi a diagnózis...


Lehet egyszerű megfázás, és influena, ne aggódj.

2020. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a munkáltatód volnék, azt mondanám, be ne merj jönni dolgozni.

A hasmenés is a koronavírus tünetek közt van a többi tipikus tünetek mellett.

2020. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!