Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Próbálta valaki az Acneminum...

Próbálta valaki az Acneminum nevű gyógyszert? Ha igen, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma vettem meg a 16 eves fiamnak. Este elkezdi szedni, majd írok a fejlemenyekről. Én is kerestem, de semmi véleményt nem találtam a termékről, annyira új ez, én is a tévében láttam a reklámját és egyből megvettem. Pont akciós most.
2020. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Várom a tapasztalatot vele kapcsolatban :)
2020. márc. 28. 04:41
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is tervezem megvenni, ha van már valami változás, tapasztalat nekem is írjatok légyszíves. Köszönöm
2020. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
#1-es hol vetted? Én akárhol kérdeztem, azt mondták jelenleg nincs készleten:( Esetleg tudja valaki hol kapható?
2020. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A Pingvin patikában vettem, múlt héten akciós volt, 1799.-
2020. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Engem is érdekelnének vélemények róla!
2020. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Tegnap kezdtem el szedni. Egy barátnőm szedte korábban, azt mondta vele nem művelt csodákat, de azért észrevehetően kevesebb pattanása volt és könnyebben el is tűntek. Az én bőröm nem nagyon aknés, ezért remélem, hogy sikerül ezzel teljesen leküzdenem a problémát. Írok, ha észreveszek valamit. :)
2020. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)


Utolsó: remélem beválik a gyógyszer, majd írd meg légyszi, mit sikerült :)

2020. ápr. 24. 17:08
 9/19 anonim válasza:
Szia. Én 22 éves vagyok, körülbelül 3 hete szedem a gyógyszert, még van 7 kapszula. Nekem sajnos egyáltalán nem javított semmit, sőt mintha több pattanásom lenne tőle. De ezt a 7 szemet már el szedem, hátha! Bár nem fűzök hozzá sok reményt. Nyilván nem képes csodákra egy 2000 forintos gyógyszer, de azért többet vártam volna tőle. Számomra csalódás volt.
2020. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod !! :)
2020. ápr. 27. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!