Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes otthon maradni, vagy nem?

Érdemes otthon maradni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Eléggé aggódom a járvány miatt, vendéglátós vagyok, és óhatatlanul érintkezem másokkal. 6 éve még egy vérvételen sem voltam, de egy-egy megfázást, meg két hasmenős-hányós betegséget leszámítva soha nincs bajom, illetve ezek is 1-2 nap alatt elmúltak. Annyi, hogy nagyon lefogytam mostanában (nem sok étvágyam van, stresszes èletmódom van). Nem akarom elkapni ezt az izét, maradjak otthon? Mindenki azt mondja, csak pánikolok.

2020. márc. 15. 13:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés, orvosnál azért jàrtam, ő sem tartott indokoltnak semmilyen vér vagy más vizsgálatot, de ettől függetlenül aggódom. Mások miatt is, van krónikus beteg a családban
2020. márc. 15. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:
NEKED nem sok esélyed van arra, hogy komolyabban megbetegedj, de ettöl még megfetözhetsz olyanokat, akiknek nem jó az immunrendszere.
2020. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is jobban. Nem tudom, mi lenne a helyes döntés. Tényleg felesleges pánikolás otthon maradni? Anyósom a rizikócsoportba esik, ő ugyanúgy menni akar dolgozni, bár konyhàn van, és csak a kollégákkal érintkezik, nem tartom jó ötletnek. Viszont ő a pénztelenségtől jobban fél.
2020. márc. 15. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hol vagy. Budapesten vagy Debrecenben már érdemes komolyabban megfontolni. Kisebb városokban talán még korai.
2020. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kisebb város. De hallottam pletykákat, hogy a szomszédos településen ketten karanténban vannak, a mi városunkból meg már egy embert felvittek Pestre...
2020. márc. 15. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!