Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyünk? Koronavírus

Mit tegyünk? Koronavírus

Figyelt kérdés
Párom hetente jön haza, most indulna vissza. Vissza már többen nem mennek, mert azt mondják Ausztria most fog tetőzni és félnek tőle. Párom tőlem vár tanácsot hogy menjen vagy maradjon. Nem szeretném ha megfertőzödne mert a lappangási idő miatt mi is veszélyben lehetünk. Abban a tartományban már 111 virusos van. Mellettük van Tirol 30kmre.
2020. márc. 15. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Maradjon ott és zárkózzon be, amennyire tud.
2020. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de ha ez kérdés, menjen...
2020. márc. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne, ne menjen vissza.
2020. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es, csak úgy tudtam nyugodtan leírni a válaszom, hogy előtte jó nagyot nyeltem és az első, zsigerből jövő válaszom kitöröltem.

Megértem a válaszod.

2020. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ment vissza, haza fordult. Nem merünk kockáztatni. Itthon biztos nem valósak az adatok de ott kint igen. Nagyobb eséllyel kapná el
2020. márc. 15. 19:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen egyetértek hogy ez nem kellene kérdés legyen, de itt arról van szó hogy a munkahelyét hagyja cserben, és kockáztatva van a megélhetőségünk is. Nem egy nyaralásról kérdeztem. Az emberben most sok kérdés megfogalmazódik és nehéz dönteni, bár ne kellene ilyet megkérdeznem. De engem felhívott hogy mit tegyen senki nem megy vissza vele mert félnek, tudom mennyire becsüli a főnökét, munkatársait, munkáját. Mondtam hogy döntsön ő. Szüleim szintén nem mertek ebbe beleszólni. Muszáj voltam itt gyorsan feltenni a kérdésem.
2020. márc. 15. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tette.
2020. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A főnökével nem vette/ vették fel a kapcsolatot?

Ha a párod tiszteli, gondolom olyan embernek ismerte meg, akinek adhat a véleményére.

Nem tudom elhinni, hogy azt kérném, menjenek vissza.

2020. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!