Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a koronavirus...

Tomszi 21 kérdése:

Szerintetek a koronavirus miatt az EÜ végzettségüeket akik nem dolgoznak benne be hivhatják dolgozni? Ugy mint a katonaságnál a besorozás. Elnézést a helyesirási hibákért.

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Be. És be is fogják.


Szerintem hamarosan az állatorvosokat is befogják lassan... legalábbis önkéntes ápolásra intenzív felügyeletre.

2020. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamo77db ***** válasza:
100%
Bár ne kerülne erre sor. Az már nagyon komoly lenne. De adott esetben megtehetik, azt hiszem.
2020. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek nincs aktív működési engedélye azt nem, mert olyan mintha nem lenne végzettsége. Meg pont járványügyi szempontból kell lennie negatív eredményű szűrő vizsgálatoknak. Tüdőszűrés, hepatitis B és C, széklet, ilyesmi.
2020. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

#3 Volt barátnőm is ezt mondta, végzett orvosisként...


De szerintem az olaszoknál annyira nincs már egészséges orvos, hogy simán behívhatják őket.

Olaszoknál gyorstalpaló és mehet is az intenzívre. Bármilyen orvos.


Ha be kell vállalni, be kell válallni különben ezrek halnak meg.

2020. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem, azokat nem hívhatják be,csak az aktívakat. Pl., ha érvényes a működési engedély, az eü-söknek nincs ilyen aláírt kötelezettségük, viszont a kormány dönthet erről.
2020. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egészségügyi asszisztenseket , akiknek tulajdonképpen nem sok köze van az ápoláshoz is behívhatják szerintetek ha nagyon gáz a helyzet?
2020. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olaszoknál asszem gyorsított eljárásban kaptak működési engedélyt.
2020. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Illetve behívhatják, de ápolási feladatokat nem végezhetnek, viszont az adminisztratív munkában tud segíteni.
2020. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én személy szerint Szociális ápoló, gondozó szakképesitésem van.
2020. márc. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!