Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Titeket ez nem idegesít?...

Titeket ez nem idegesít? Miért ilyen lassú?

Figyelt kérdés

Amikor egy betegségre új gyógyszert, kezelést kell fejleszteni, titeket nem idegesít, hogy ki tudja meddig tart egy gyógyszer kifejlesztése?

Például a koronavírus vagy bizonyos daganatok vagy bármi betegség, amire fejlesztenek valamit.

Tudom, hogy engedélyek kellenek, tesztelgetni kell de közben meg rendkívül idegesítő, hogy mire kifejlesztenek valamit vagy mindenütt elterjed, addigra hány ember betegszik bele még vagy hányan nem kaphatják meg.


Már elnézést ha haszontalan a kérdés de engem ez nagyon frusztrál.... olyan súlyos állapotok vannak, minden nap számít és egyszerűen évekbe telik minden, legalább egy évbe.


2020. márc. 17. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2020. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az ilyen folyamatokat miért nem lehet meggyorsítani? Mondjuk több országnak összefogni és egy hatalmas kutatást együtt csinálni vagy miért muszáj mindig kivárni valamiféle engedélyt....

Bármilyen furcsa, én azon is elgondolkodtam, hogy ha minden egyes nap, reggeltől estig ezt kutatnák, vagy akár éjjel-nappal, de úgy, hogy minden percben, akkor nem lehetne hamarabb kifejleszteni dolgokat?

2020. márc. 17. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még ezt is gyorsnak tartom, hiszen egy-egy új gyógyszer kifejlesztése rendkívül bonyolult folyamat. A kapkodás sosem vezet jóra. Én egy 12-18 hónap alatt kifejlesztett, új vakcinával biztos, hogy nem oltatom be magam, akkor sem, ha elérhető lesz.
2020. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, a hosszútávú mellékhatások se lényegtelenek. Nem szeretném, ha amúgy egy gyors lefolyású, rám nem súlyos vírus miatt, valami gondom legyen az oltóanyag miatt.
2020. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!