Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kifőzdéről hozok kaját, ma a...

Kifőzdéről hozok kaját, ma a fertőzés miatt magamnak kellett beleönteni a kaját az éthordóba. Szabályos ez?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy mizofób és tisztaságmániás vagyok, pszichés eset, tehát lehet nem kapok választ.


Eddig a kiosztós csaj merőkanálal merte bele. Most nem érhet az éthordóhoz. 3 tányérba adta az átöntendö kaját. De előttem voltak vagy 4-en abból egy tutti nem mosott kezet ma, éreztem. Ugyan úgy öntötte mint késöbb én. Ez nem fertőzőbb? Én alkoholal lefertőtlenítem az éthordót. De már évek óta.


Most itt vagyok a kaja mellett és nem merem megenni.

(persze telefon haszálata után kezet mosok).


2020. márc. 17. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban tisztaságmániás lennél, akkor nem egy koszlott kifőzdéből vennéd a kaját, amibe bármelyik konyhás beleköhöghetett, tüsszenthetett stb....

Ha magadnak főzöl akkor nagy eséllyel tudhatod, hogy mit is eszel.


(Dolgoztam vendéglátóban.)

2020. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
* Főzd át, forrald fel stb...
2020. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, dolgoztál, oké, én is dolgoztam olyan helyen ahol nem mertem bemenni egy eset után. De ez egy tiszta hely, csaj is ilyen fóbiás és nem dolgozna ott ha koszos lenne. Nem tudtam vele ezt megvitatni, siettem.
2020. márc. 17. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké, te tudod.


Sajnos hamarosan jönnek a tömeges megbetegedések, és sok ember akkor kezd majd csodálkozni, ha a közeli kapcsolatából is lebetegszenek majd egy jó páran és olyanok akikről nem is gondolta volna.

Azután persze -a terjedési logika szerint- ő következik majd...

2020. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma nem is mentem kajáért. Átgondoltam, és ez így nem jó.
2020. márc. 19. 00:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Okos vagy, jól döntöttél.
2020. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!