Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sápadtságra tk valami jó...

Sápadtságra tk valami jó praktikát?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet vassal, vagy ülj ki a napra.
2020. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
napsütés, szolárium, ha lány vagy, akkor alapozó. Ha esetleg betegség miatt , vitaminhiány miatt lennél sápadt, esetleg nézd meg, milyen vitaminok kellenek a bőrnek, és egyél olyan kajákat, igyál olyan üdítőket.
2020. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*ja de egyébként nem mindenkinek működik a szolárium. Egyszer egy fiú osztálytársam elment szoláriumba (nem a fiú a lényeg, csak érdekességként írtam); és nem lett semmivel se barnább, ellenben napokig olyan "rákvörös " volt a színe; mert ő ilyen típus.

Ja és még tudod, van ez a, nemtom, mi a neve; ilyen szolárium-spray; el kell menni valahova időpontra, ott beállsz valahova, ott lefújnak valamivel, utána meg van adva, hogy meddig kell ott úgymaradnod; és akkor addig úgymaradsz; és utána le lehet szedni, vagy lehet rádszárad, nem tudom, és akkor ez elvileg alapjáraton fehérbőrűeknél is eredményezhet tartós barnaságot. Egyszer láttam róla egy videót. Ilyenekre keress rá szerintem, hogy barnuló-szalon, meg ilyesmik. De egyébként még az emésztésed is lehetőleg legyen rendben, mert pl ha van ilyen két "zsákocska" az arcodon a szemed alatt, az esetlegesen utalhat végbél, vagy milyen problémákra, lehetséges, hogy attól is lehetsz sápadt; csinálhatsz a szobában is olyan mozgós gyakorlatokat ott a szobában ilyen csípőkörzések, meg izegsz-mozogsz-dülöngélsz jobbra-balra, ahogy jól esik. És akkor azzal ott pl átmozgatod a szerveidet, az emésztőrendszeredet. Szal ilyen apróságokhoz pl nem kell ugrálni, tehát emeletesházban is lehet; csak tényleg ilyen törzskörzéseket, meg efféléket csinálsz ,ahogy jól esik. De tényleg egyébként össze-vissza is mozgathatod magad; ha az esik jól. Csak mozogj. Ha esetleg emésztésed miatt van, akkor egy bögre vízbe egy csöpp ecet megivása is segíthet szerintem. (nem vok doki h ennyit írok , csak gondoltam hátha jól jön esetleg)

2020. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

barnító spray szalon

UV-mentes - Barnító fújás

barnító spray házilag

Vízálló barnító spray házilag: nyári szín pillanatok

Barnító spray házilag, teából

Önbarnító kisokos

Egzotikus barna szín, házi barnító segítségével

2020. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen barnító krém is, de egyébként azt vigyázz, ne vidd túlzásba, mert pl ha túlzásba viszed, akkor lehet, hogy már nem is barna leszel, hanem kicsit átmegy az árnyalatod ilyen narancsságásba.
2020. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!