Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki házi "praktikát" vagy...

Shrek20 kérdése:

Valaki házi "praktikát" vagy nem vényköteles kenőcsöt fitymaszűkületre esetleg?

Figyelt kérdés

Elég kényes ez a téma számomra ez által nem szeretnék addig orvoshoz menni ameddig látok rá lehetőséget hogy itthon xxx praktikával segítsem a tágulást!

Köszönöm előre is a segítségeteket!


2013. jan. 29. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg ne "barkácsolj" otthon ebben az esetben. Irány az urológia!
2013. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

az lesz a kényes téma, ha mindenféle házi praktikát próbálsz, és semmit sem fognak érni, te meg ott kínlódsz a fájdalomtól.

fontos a péniszed? igen? akkor ne bízd magad kétes "házi trükkökre" és hasonlókra.

az urológus szakorvos szakember, látott már ilyen esetet, nem is egyet, nem is kettőt, hanem jóval többet. neki az tök normális, hogy neked valami bajod van - neki az a dolga, hogy megvizsgáljon és megoldást keressen, meggógyítson. ennyi.

kérj egy beutalót a háziorvosodtól a helyi urológushoz és menj el. nem játék!

2013. jan. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A házi praktika annyiból áll, hogy fogod magad és elmész doktorbácsihoz.
2013. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amennyiben orvoshoz fordulnál,a háziorvost hagyd ki.

Az csak egy felesleges kör lenne,mivel az urológiára

nem kell beutaló,legfeljebb időpont .

Egy vizsgálatot mindenképp megér,ha házilag is megoldható

erre is ad tanácsot.Volt már erre is példa .

2013. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nincs más orvos lesz belőle! Igazatok van az a leg korrektebb!
2013. jan. 29. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:

1. bemész gyógyszerárba, vásárolsz egy szikét hazamész és levágod.

2. beledugod két ujjadat majd szétfeszíted reccsenésig.

3. esetleg a hőtágulás elvét kihasználva egy izzó vasdarabbal kitágítod...


persze ezek mindegyikének szintén orvos, és sokkal cikibb magyarázkodás lenne a végeredménye...

2013. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na, ha nem háziorvoson keresztül kell csinálni, hanem beutaló nélkül is el tudsz menni, az a legjobb. :)

(én voltam, aki a háziorvost mondta. nem tudtam, hogy ő nem kell hozzá. mondjuk az én orvosom olyan, hogy bárhová beutal, ha kell, nem faggatózik, rábízza a szakorvosokra a dolgokat, mondván az egészség a legfontosabb.)

2013. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, akkor keresel egy magánorvost, aki megoldja neked úgy, hogy ne kelljen az egész előbőrt csonkolni, én pl nagyon megjártam vele. Több orvost célszerű megkérdezni erről.
2013. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én maszek plasztikai sebésznél voltam, ő megcsinálta amúgy potom 30 ért... annyit megért, hogy ne valami kórházi(vágóhíd) alkalmazott csinálja...
2013. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!