Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbad le a nyakam és...

Mitől zsibbad le a nyakam és emiatt nem tudok levegőt kapni?

Figyelt kérdés
Hetek óta megfazas szeru tüneteim vannak. Enyhe szarazkohoges, orr dugulás fejfájás stb. És ma már elég ramatyul voltam. Az elmúlt két napban este lefekvés előtt zsibbadt a nyakam, (mintha az utoer zsibbad a tudom hülyén hangzik de, nem kapok levegőt akkor és tényleg fulladok) mintha valaki fojtogatna. Tényleg azzal tudom leirni hogy fojtó érzés és fulladás.
2020. márc. 17. 22:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Mintán elkezded nyelni és valaki ramarkolna és zsibbad a nyakam és fulladok le.
2020. márc. 17. 22:08
 2/7 A kérdező kommentje:
Pár napja voltam full orr gégészet len és. a manduaimmal semmi baj pedig ott jelentkezik a gomboc és fulladas
2020. márc. 17. 22:11
 3/7 A kérdező kommentje:
És az orrom is be van dugulva száraz benne a nem mondom mi olyan érzés mintha homok lenne benne.
2020. márc. 17. 22:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet a full orr gegesznel kaptam el vmit?
2020. márc. 17. 22:30
 5/7 A kérdező kommentje:
3 szor mertem magam de 36,2 a testhom most az utolsó keresem 36,3 és ennyi
2020. márc. 17. 22:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy meg négy éve nem voltam lázas és mindig a normalnal alacsonyabb a hom
2020. márc. 17. 22:40
 7/7 Elazur ***** válasza:

Mindenképpen ki kell vizsgálni, mert több oka is lehet ennek az érzésnek. Jó lenne tudni, nem vagy-e allergiás valamire? Vagy nem érzel-e szorongást? A félelem is okozhat ilyen érzést. A pajzsmirigyben nincs-e gyulladás vagy göb?


Mindezek vizsgálat után realizálódnak, keresd fel a háziorvost!


Hogyan múlik el? Milyen gyakran és mikor jelentkezik?

2020. márc. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!