Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csak most intézkedik a...

Miért csak most intézkedik a kormány a koronavírus kapcsán?

Figyelt kérdés

Mikor kijött a hír januárban hogy járvány van miért nem rendeltek el azonnal hatàrzárat? Nem értem miért kellett megvárni hogy ideerjen.

Nekem ugyanúgy dolgoznom kell a kereskedelemben és az emberek 80%-a nem veszi komolyan a helyzetet. Kinevetnek a maszk viseleseert, a bevásárlást több részletben intézik (1 nap 2-3 X betér az üzletbe..)

A gyerekek akiknek nincs iskola bandáznak mintha nyári szünet lenne..

Nagyon rossz a helyzet már most. Miért most kapnak észbe? :(


2020. márc. 18. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dilettáns balkáni nép. Ennyi az oka.


Illetve akik megélték a II. VHt már halottak nagyrészt vagy idősek és megszokták a jólétet..., szóval nincs ebben az országban egy ember se aki átélt egy igazán komoly krízist 80 éve kb.


Ázsiában sokkal de sokkal komolyabban vették mert ők beszopták a SARS-ot és a MERS-et is, tudták mivel állnak szemben. Meg fegyelmezettebbek is.

2020. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem azt kérdezed inkább hogy Kína miért nem zárta le azonnal a határait. Ha se ki se be nem mehetett volna most nem lenne ez.
2020. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jogos teljesen. Minden országnak le kellett volna zárnia.. ledobbentem hogy olaszban meg karnevaloztak.. és a magyarok még mindig nem kaptak észbe (mármint az emberek nem a vezetés)
2020. márc. 18. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Határzárat akkor amikor nálunk még nem is volt fertőzött? Nézd meg most is milyen cirkusz van a határokon, mikor már tényleg indokolt. Mi lett volna korábban?
2020. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezen döbbentem le...


[link]


Több ezer, tízezer repülő van fent.

2020. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen logikus lett volna.. mert akkor mai napig nem lenne fertőzött.

És amilyen buta nép a magyar olyan szár lesz a helyzet mint olaszba

2020. márc. 18. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarorszag speci. Ez Eszak-Korea kategoria, csak nem vonulunk alakzatban.
2020. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Észak-Koreában legalább szigor van. Lehet hazudnak, de ha ott karantén van akkor karantén van... nincs olyan hogy átmegy csocsózni a haverokhoz, mert kap egy fejlővést kérdezés nélkül.
2020. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!