Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha így kimegyek, tuti elkapom...

Ha így kimegyek, tuti elkapom a koronavírust?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok már egy hete, bár javul. Torokfájással kezdődött, az elmúlt, aztán náthás lettem. Már kevésbé vagyok náthás meg már csak minimális torokfájdalmat érzek, pontosabban tegnap már nem is éreztem, most reggel egy kicsit megint.

Egy hete nem mentem ki az utcára de nagyon jó lenne ha kicsit kimozdulhatnék valahova... Itthon minden nap ugyanaz történik, tanulni éppen tudnék de nem mindig úgy tudok, ahogy kellene (családban probléma van). Máshol jobban menne. Meg már nagyon jól jönne lelkileg ha valahol jobban elfeledkezhetnék a problémáimról vagy gondolkodhatnék.


Vagy, akármilyen nehéz minden, maradni kell otthon, míg nem múlik el a járvány?


2020. márc. 20. 08:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hat szépen beletrafaltal mert sem nyugger sem fideszes nem vagyok :D

Nem a pártokat kell nezni most hanem a helyzet súlyosságát, de minek is mondom 😃

Már kezdem megérteni miert mondjak külföldön, hogy a magyar az egyik legbutabb nép, pont az ilyenek miatt mint te, lehuzod a színvonalat rendesen :D

Frocsogsz mint egy hulye, biztos rohadt menőnek érzed magad, hogy lazongsz itt a korona vírus ellen csak nem ersz vele semmit :D

A vírus nem válogat, mindenkinek elovigyazatosnak kell lennie. Neked is ajánlom figyelmedbe a maszkot es az alkoholos kezfertotlenitot 🤗

Fidesz ide vagy oda, rohadtul másra kell most fókuszálni.

Jo egészséget kívánok!

2020. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hahaaa na mi van 9es csak nem győztek az értelmes emberek? :D
2020. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!