Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha így kimegyek, tuti elkapom...

Ha így kimegyek, tuti elkapom a koronavírust?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok már egy hete, bár javul. Torokfájással kezdődött, az elmúlt, aztán náthás lettem. Már kevésbé vagyok náthás meg már csak minimális torokfájdalmat érzek, pontosabban tegnap már nem is éreztem, most reggel egy kicsit megint.

Egy hete nem mentem ki az utcára de nagyon jó lenne ha kicsit kimozdulhatnék valahova... Itthon minden nap ugyanaz történik, tanulni éppen tudnék de nem mindig úgy tudok, ahogy kellene (családban probléma van). Máshol jobban menne. Meg már nagyon jól jönne lelkileg ha valahol jobban elfeledkezhetnék a problémáimról vagy gondolkodhatnék.


Vagy, akármilyen nehéz minden, maradni kell otthon, míg nem múlik el a járvány?


2020. márc. 20. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ne. Menj. Ki.


Ha ennyire kell a friss levego, ulj ki az ablakba, teraszra, nezelodj onnan, de ne menj ki, kulonosen ne emberek koze.

2020. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Sétálni, levegőzni kimehetsz csak ne menj emberek közé, és még ma tedd meg, mert holnaptól jön a rossz idő.
2020. márc. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. De nagyon jól öltözz fel, alaposan és ne mászkálj sokat. Csak szellőzz kicsit. Kerüld az embereket, és esetleg vegyél fel egy szájmaszkot, mert most különösen sok a hülye ember. Aki csak egy síma tavaszi megfázással küzd, lassan azt is meglincselik. Nyugalom!
2020. márc. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha te vagy beteg, akkor az fel sem merül benned, hogy te fertőzöl másokat esetleg? (Nem feltétlenül koronavírussal, hanem náthával vagy influenzával is lehet fertőzni.)
2020. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne lődörögj céltalanul.
2020. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Le van gyengülve most az immunrendszered, ne menj ki.
2020. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Ne legyél mar értetlen, ne menj ki es kesz
2020. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"nagyon jó lenne ha kicsit kimozdulhatnék valahova" - ezen a Földön élsz te is? Kimennél végigfertőzni a többit (esetleg akár koronavírussal, mert lehet, hogy nálad enyhe lefolyású meg nem tipikus tünetekkel jár, más meg majd belehal) NE légy ilyen felelőtlen most! Bírd már ki otthon, ha beteg vagy (HA már nem lesznek tüneteid, akkor igen, megértem, hogy ki akarsz mozdulni, csak elhagyatott helyeket keress)!
2020. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem mentem ki sehova...főleg azért, mert nem múlt el teljesen a náthám, orrfújás, tüsszögés.

Inkább várok vele.

2020. márc. 20. 18:43
 10/12 anonim ***** válasza:

9es, te vagy az idióta nem is kicsit.

Ha nem tunne fel veszélyes vilagjarvany van es az ilyen fogyatékosok miatt mint te fogja sok ember elkapni. De majd ugyis meglátod a "munkád gyümölcsét" es ha esetleg nagyszuleid, szüleid megbetegednek majd megkoszonhetik az értelmi fogyatékos fejednek.

2020. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!