Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megúszhatjuk az olaszországi...

Megúszhatjuk az olaszországi állapotokat a covid19 kapcsán?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha a nyugdíjasok elszeparálnák magukat, akkor igen.
2020. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

A felelőtlenség ugyan így megy... elöregedett beteges lakosság. Eü már most romokban. Teszteket alig végeztek... tranzitország vagyunk. Külföldiek ezrével jöttek mentek még nemrég...


Mit várjunk szerinted?

2020. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Bőven. Sokkal hamarabb intézkedett a kormány, mint ott.
2020. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy el, mert ha itt meglesz a kétszámjegyű halott, akkor mindenki magára lakatolja az ajtót. Remélem legalábbis...
2020. márc. 20. 15:17
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Most őszintén még ha mindenki le is fertőződik, leges legrosszabb esetben is lesz 50-60 ezer halott, nagy része öreg, vagy komoly beteg akik már amúgy is csak kínlódnak, vagy várják a kaszást, úgyhogy még az sem lenne komoly gond.Bár erre már nemigen fog sor kerülni azért az eszesebb része a lakosságnak már nem flangál értelmetlenül.


Egyébként meg jelenleg a sok idióta akik értelmetlen dolgok miatt császkálnak ki csak beszélgetni meg körbenyalni a másik seggét, én azt mondom dögöljön is meg. Megérdemli! Nélkülük több lesz ez az ország!

2020. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

", nagy része öreg, vagy komoly beteg akik már amúgy is csak kínlódnak, vagy várják a kaszást, úgyhogy még az sem lenne komoly gond"


Mondd ezt az 50-60 éveseket elvesztetteknek.

Undorító egy ország, ahol ilyen emberekkel kell egy levegőt szívni mint te.

2020. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

6-os

Egyáltalán nem undorító,szerintem csodálatos!



De egyébként ha nem tetszik ellehet takarodni, nélküled is többek lennénk! Ja hogy máshova se kellesz hát sorry!

2020. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
5-ös honnan tudod te azt, hogy valaki azért, mert idős, rögtön beteg is és csak a kaszást várja? Számtalan fiatalt ismerek, akik sokkal rosszabb állapotban vannak, mint jó pár idős. A saját életedről és a saját kis családodról vélekedjél így! Az ország pedig de, a magadfajta miatt olyan, amilyen, 6-osnak igaza van!
2020. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ott téved a kis takony... hogy ha a lakosság 60%-a lefertőződik az 600 ezer halott.


Ebben temérdek középkorú, pl aki a kis taknyot eltartja.


De van benne 8000 fiatal is, akiknek peches a genetikája és lélegeztetés híján otthagyja a fogát majd. Be se jutna a kórházból a hullahegyektől.

2020. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

"5-ös honnan tudod te azt, hogy valaki azért, mert idős, rögtön beteg is és csak a kaszást várja? Számtalan fiatalt ismerek, akik sokkal rosszabb állapotban vannak, mint jó pár idős. A saját életedről és a saját kis családodról vélekedjél így! Az ország pedig de, a magadfajta miatt olyan, amilyen, 6-osnak igaza van!"


Hogy honnan? Ezt látom, ritka a kivétel! Akik meg fiatalok és rosszabb állapotban vannak, és kint mászkálnak szintén megérdemlik, vagy üljön le a hátsójára, vagy császkáljon és pusztuljon bele, ha ennyi esze van megérdemli. Nézd ha a családomban valaki alapbeteg és kimászkál trécselni, meg bulizni, akár influenza járvány idején, akár korona járvány idején és elkapja, meg is érdemli, ha a gyerekeimnek 20-éves fejjel ennyi esze volna, még le is tagadnám hogy közöm van hozzájuk. Szóval igen én így vélekedek a családommal kapcsolatban,és ők is így vélekednek. Igen,a magam fajta miatt olyan amilyen? Pontosan! De ha a magatokfajta nem lenne itt lehetne jobb is!



"Ott téved a kis takony... hogy ha a lakosság 60%-a lefertőződik az 600 ezer halott.



Ebben temérdek középkorú, pl aki a kis taknyot eltartja.



De van benne 8000 fiatal is, akiknek peches a genetikája és lélegeztetés híján otthagyja a fogát majd. Be se jutna a kórházból a hullahegyektől."


Csak hogy a szinteden is válaszoljak szutyadék!


Egyrészt kis takony a jó édes rendesen szétkefélt prostituált anyukád aki a világra szart, te üresfejű kis szökevénykörte!

Egyébként magamat tartom el, már 30-éve te szárgombóc, tudom hogy ez neked hihetetlen, 40-éves mamahoteles vagy aki az apja farkából veri a cuccot a kávéjába.


Nyilván van köztük olyan aki peches, persze hogy van,de az még mindig elhanyagolható.


Úgyhogy mind a kettőtöknek csak annyit mondok hogy ha nem tetszik, hogy alapvetően ilyen emberek vannak az országban mint én, tehettek egy szívességet és a kis családotokkal karöltve nyugodtan elhúzhattok az országból, higgyétek el senki nem akar majd komolyan visszatartani, de már leírtam egyszer, nyilván máshova se kellenétek!

2020. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!