Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha az ember...

Mi történik akkor ha az ember hosszabb távon nagyon keveset, vagy összevissza alszik?

Figyelt kérdés
Vagyis pl hogy hétköznaponta ilyen 3-max5 órákat, hétvégente meg mondjuk normálisan, de inkább sokkal többet és azt is főleg nappal? Mennyi ideig lehet ezt így csinálni, lesz-e egyáltalán bármi baj ettől?
2010. júl. 25. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nekem volt még suli időben kb 2 hét amíg ugyanezt csináltam.. először még úgy ahogy bírtam aztán reggelente egyre fáradtabb voltam meg fájt a fejem, nm az a megszokott fejfájás kicsit más. Kicsi hányinger is előjött. Megittam még kávét is. Nem fogott úgy az agyam mint ahogy szokott. Lassabban fogtam fel mindent. Szakszavakkal nagyobb lett a reakció időm.. :D de hosszú távon eléggé egészségtelen mondjuk így rövid távon is és persze rontja a közérzetet.
2010. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én már eléggé régóta csinálom és semmi változást nem érzek azon kívül persze hogy elég fáradt vagyok hétköznaponta. de túl lehet élni szóval még ez sem annyira gáz. nem fáj a fejem, bár tény hogy néha ingerlékeny vagyok ha sokat túráztatnak..

igazából komolyabb károsodásokra vagyok kíváncsi, hogy olyan lehet-e?

2010. júl. 26. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy kutatás elvileg kimutatta, hogy az egyhuzamos nyolcórás alvás nem jó az ember szervezetének. Én éjszaka felkelek wc-re meg inni, utánna visszaalszok és tudok normálisan aludni.
2014. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!