Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki fogjátok bírni még 18...

Ki fogjátok bírni még 18 hónapig a #maradjotthont?

Figyelt kérdés

Neil Ferguson, az Imperial College London professzora szerint diszrupív és intenzív intézkedésekre van szükség a járvány terjedésének csökkentéséhez.


Valószínű, hogy az ilyen intézkedéseknek – különösen a társadalmi elkülönülésnek – még hónapokig eltartanak, talán addig is, amíg meg nincs a vakcina


– írja egy jelentésben a professzor. Ugyanebben a jelentésben arról is szó van, hogy még 18 hónap lehet, mire a vakcina széles körben elérhetővé válik.


Forrás:

[link]


2020. márc. 24. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Felesleges ezen agyalni.


Előbb éljük túl az első hullámot.

2020. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
180 hónapot is kibírunk! A magyar ember bármit elvisel!!!!
2020. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamo77db ***** válasza:
Én beleőrülnék még 18 hónapig itt lenni egyedül!
2020. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Ha muszáj lesz, akkor nyilván ki fogjuk bírni. Még ha tetszeni nem is fog.
2020. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak elméleti kérdés lehet, ugyanis ez az állapot ennél sokkal rövidebb ideig is fenntarthatatlan. Összeomlik az egész ország, gazdaság, éhen halnak az emberek. Ez nem megoldás, csak a probléma késleltetése. Valami mást kell majd kitalálni, ami hosszútávon is működik. (Nem tudom, mit, nem vagyok szakember, csak mondom, hogy ez így tuti nem maradhat.)
2020. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Utálom az embereket, vannak állataim, termesztek zöldséget, gyümölcsöt szóval simán kibírom.
2020. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem most nem arra van szuksege az embereknek, hogy elore kikeszuljenek es ne legyen lelkierejuk az egeszhez.

Mit akartal elerni?

En tudom az eszemmel, mi varhato, de tudod, a koteltancos se a melysegbe nez es a rakbeteg se arra gondol kezeles kozben, hogy hulla lesz.

Nagy feladat elott allunk.

Szegyeld magad.

2020. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz 18 hónap, s ki fogjuk bírni.
2020. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Addigra kigyúrom magam, és megtanulok angolul. Igaz, pénzem már nem lesz, de legalább erős és okos szegény leszek.
2020. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért jobb hazudni az egész világnak, mint tények alapján dönteni, és élni az életünket. Én elfogadtam, hogy 80% eséllyel megfertőződök, ha eddig nem ment át rajtam minden tünettel. Nem lenne egyszerűbb szembe nézni a valósággal, és nem rettegni alaptalanul?
2020. márc. 24. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!