Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám itthon orvos...

Hogyan tudnám itthon orvos nélkül rendbehozni? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy a bal fülem kb vasárnap este óta be van dugulva mióta hajat mostam és nem akar rendbe jönni lehet eltömődött a fülzsírtól sőt valószínű pedig minden este megmosom a fülem félreértés ne essék. És így semmit nem hallok rá csak a jobb fülemmel, fájni nem fáj meg semmi csak nem hallok vele, szóval a kérdésem az lenne hogyan tudnám rendbe tenni itthon hogy ebben a helyzetben ne kelljen orvoshoz menni mert félek hogy elkapnám a vírust. a válaszaitokat előre is köszönöm :)

2020. márc. 25. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom sehogy. Félévente, évente mossák a fülemet és többször elmondta a doktornő, hogy ne tegyek semmit, jöjjek, megoldják. De ha így hagyod be fog gyulladni. Egyébként tudd semmi köze a tisztálkodáshoz, vannak emberek akiknek több termelődik.
2020. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Patikában lehet kapni fültisztito sprayt vagy gyertyát, azok jók rá
2020. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített semmi ajánlás, úgyhogy kimosták már kétszer is. Nagyon jó érzés egyébként utána, szerintem amúgy is ajánlott bizonyos időközönként.
2020. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy:( Hogy a fülmosás jelenleg elérhető-e az sztk-ban, azt ki tudja, meg kell próbálni.
2020. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Először is ne nyúlj bele semmivel!

Lehet kapni fülzsír oldó spray-t, de nem minden esetben használ.

Én évek óta saját magamnak szoktam kimosni. Vettem egy 100 milis fecskendőt, langyos vízzel ugyanúgy mint a dokinál kimosom. Annyi, hogy mivel nem látom, csak az érzésekre tudok hagyatkozni, tovább tart, és több víz kell hozzá.

2020. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vettem Audisprayt, egyenlőre meglátom használ-e ha nem akkor megpróbálom a fecskendős megoldást...
2020. márc. 25. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Fújd bele a füledbe, utána feküdj a másik oldaladra legalább negyed órára.

Papírzsepi, vagy valami legyen nálad mikor felkelsz, mert ki fog folyni a füledből.

Reggelig ne foglalkozz vele, esetleg este lefekvés előtt újra befújhatod.

2020. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okés,köszönöm szépen a válaszokat, majd megírom a tapasztalatom hogy használ-e a spray,vagy sem. :)
2020. márc. 25. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés! Nekem fél évente ki kell mosatnom a fülem a fülészeten, mert a fülzsírtól eldugul. Most lenne esedékes, de szerintem nem foglalkoznak ebben az országos helyzetben ezzel a problémával, így én is meg vagyok lőve. Nagyon félek, el ne duguljon teljesen, mert az egy őrjítő érzés. Nekem a fülspray-k annyit érnek mint halottnak a csók, kis fecskendővel meg nem merem, nehogy még jobban elduguljon, vagy megsértsem a dobhártyám. Így csak imádkozom, nehogy elduguljon míg ez a korlátozott rendelés megy az eü-ben.
2020. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eskuszom, hogy Angliaban, igaz, hogy elkepesztoen fos az egeszsegugy, amig nincs sulyos baj, szoval itt olivaolaj csopogtetest orvosok ajanlanak. Artani nem art, ez emiatt tuti. De a hatekonysagaert nem kezeskedem.
2020. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!