Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
Jóska18 nevű felhasználó kérdése:

Most akkor nekem is 2 hetes karanténba kell lennem?

A mostoha tesóm ma 5 napja jött haza németből semmk baja. Viszont 2 hétig itthon kell maradnia. Ez rám is vonatkozik?

Keress kérdéseket hasonló témákban:

márc. 26. 19:40  Privát üzenet  

A válasz
Igen, rád is vonatkozik, ha egy fedél alatt éltek.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 19:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha én vagy a párom elkapjuk a koronavírust mi lesz a másfél éves kislányommal? Ő is kórházba kerül? Vagy nem kell kórházba menni " csak" házi karanténba?
Ha valaki egy hetet Londonban töltött és ma jön haza mindenképp 2 hétig karanténba kell lennie?
Szerintetek ez belefér az önkéntes karanténba?
Ha haza megyek kulfoldrol magyarorszagra es nincs semmi bajom akkor is karantenba zarnak?
Ha most megyek haza Boszniából akkor karanténba fogok kerülni?
Házi karanténba kell-e lennem nekem is?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!