Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem ez lenne a vírushelyzet kezelésének egyik legjobb módja?

[link]

márc. 26. 21:32  Privát üzenet  

A válaszok

De de . Ez bevált recept. Működik.

Korában és németeknél is. Ott 450 ezer tesztet végeznek ha jól emlékszem hetente.

Ezért 1% a halálozás. Gyors teszt, szeparáció.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 26. 21:36 Privát üzenet
Ez a vérből kimutatott teszt egy kicsit más, de persze ez is hasznos. Nem tökéletes megoldás, mert pár nappal később mutatja ki a fertőzést, mint a most elterjedt laboratóriumi teszt, de persze sokkal jobb, mintha egyáltalán nem tesztelnek valakit. A koreai alacsony halálozáshoz nem ezt a tesztet használják, hanem azt a fajtát csinálják tömegesen, amit nálunk kisebb számban. Meglátjuk majd, mire mennek vele, én is arra számítok, hogy segíteni fog összességében.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 26. 22:00 Privát üzenet

Koreában is saját fejlesztesű gyorsteszt van a drive thru tesztelőknél. 15 perces.

Sztem kizárt hogy az RT-PCR vagy qPCR legyen... utóbbinak is valami 5 óra a működési ideje.

# 3/5Időpont márc. 26. 22:11 Privát üzenet

Szerintem Koreában is az ELISA van már.

Vagy lemaradtsm egy 15 perces PCR gyorstesztről?

Érdekelne.

# 4/5Időpont márc. 26. 22:12 Privát üzenet
Magyarorszagon a nagy szerencse a meglepoen jo allampolgari fegyelem. Nem hittem volna. Ha mar a kormany nem tudja, nem akarja kezelni a helyzetet, es most nem politizaltam, ebben bizom, hogy kenyszerites nelkul is kiuresedett a fovaros tenyleg.

# 5/5Időpont márc. 27. 00:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyógytea vízhajtásra. Melyik a legjobb és leghatásosabb tea?
Lúdtalpra mi a legjobb megoldás?
Melyik a legjobb plazmaadó hely?
Budapesten hol a legjobb a levegő?
Melyik a legjobb oltóközpont Budapesten?
Melyik a legjobb pàrna fàjós nyakra? A memória habos anatómia pàrna nekem túl kemény.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!