Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem ez lenne a vírushelyzet...

Nem ez lenne a vírushelyzet kezelésének egyik legjobb módja?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 26. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

De de . Ez bevált recept. Működik.


Korában és németeknél is. Ott 450 ezer tesztet végeznek ha jól emlékszem hetente.


Ezért 1% a halálozás. Gyors teszt, szeparáció.

2020. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a vérből kimutatott teszt egy kicsit más, de persze ez is hasznos. Nem tökéletes megoldás, mert pár nappal később mutatja ki a fertőzést, mint a most elterjedt laboratóriumi teszt, de persze sokkal jobb, mintha egyáltalán nem tesztelnek valakit. A koreai alacsony halálozáshoz nem ezt a tesztet használják, hanem azt a fajtát csinálják tömegesen, amit nálunk kisebb számban. Meglátjuk majd, mire mennek vele, én is arra számítok, hogy segíteni fog összességében.
2020. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Koreában is saját fejlesztesű gyorsteszt van a drive thru tesztelőknél. 15 perces.


Sztem kizárt hogy az RT-PCR vagy qPCR legyen... utóbbinak is valami 5 óra a működési ideje.

2020. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Koreában is az ELISA van már.


Vagy lemaradtsm egy 15 perces PCR gyorstesztről?


Érdekelne.

2020. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon a nagy szerencse a meglepoen jo allampolgari fegyelem. Nem hittem volna. Ha mar a kormany nem tudja, nem akarja kezelni a helyzetet, es most nem politizaltam, ebben bizom, hogy kenyszerites nelkul is kiuresedett a fovaros tenyleg.
2020. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!