Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Angliában miért hazudhat az...

Angliában miért hazudhat az állam az embereknek a koronavírus kapcsán?

Figyelt kérdés

Ugye ott azt mondják az embereknek hogy ha lázasak üljenek otthon 1 hetet és ha a láz elmúlik menjenek vissza dolgozni mert ha nincs láz akkor a vírust nem lehet átadni másoknak. Tehát ha "csak" köhög az illető akkor nyugodtan kimehet emberek közé.


De ez nyílt hazugság nem? Valószínű, hogy nem teljesen elnyomni akarják a vírust hanem csak lassítani a terjedését és ezért hazudnak az embereknek?


2020. márc. 26. 21:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem hazudhat, mert valójában állam nem létezik. Az ország vezetői hazudhatnak...
2020. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanazért, mint Magyarországon.
2020. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezt honnan szedted, mindenhol azt szajkózzák hogy a tünetek elmúlta után két héttel nyilvánítható gyógyultnak valaki.
2020. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

3


Olvass angliai híreket vagy az egészségügyi szolgálat hivatalos tanácsait.

2020. márc. 26. 22:28
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ha már hivatkozol valamire, akkor esetleg egy link? Gondolom nem ujságban olvastad.
2020. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Olvasni és szöveget értelmezni tudni kell.

[link]

Do not leave your home if you have either:


a high temperature – this means you feel hot to touch on your chest or back (you do not need to measure your temperature)

a new, continuous cough – this means coughing a lot for more than an hour, or 3 or more coughing episodes in 24 hours (if you usually have a cough, it may be worse than usual)


[link]


If you have symptoms

If you have symptoms of coronavirus, you'll need to self-isolate for 7 days.


After 7 days:


if you do not have a high temperature, you do not need to self-isolate

if you still have a high temperature, keep self-isolating until your temperature returns to normal

You do not need to self-isolate if you just have a cough after 7 days. A cough can last for several weeks after the infection has gone.


If you live with someone who has symptoms

If you live with someone who has symptoms, you'll need to self-isolate for 14 days from the day their symptoms started. This is because it can take 14 days for symptoms to appear.


If more than 1 person at home has symptoms, self-isolate for 14 days from the day the first person started having symptoms.


If you get symptoms, self-isolate for 7 days from when your symptoms start, even if it means you're self-isolating for longer than 14 days.


If you do not get symptoms, you can stop self-isolating after 14 days.

2020. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6


Igen és?


Nem azt írja, hogy ha “csak” köhög az illető 7 nap karantén után akkor nyugodtan kimehet?

2020. márc. 27. 15:21
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ki a szakértő te vagy az NHS?

Ha valaki 7 nap után csak köhög, nincs láza és nem veszi nehezen a levegőt, akkor azt mondják, hogy kimehet. Mi is a hazugság doktor kérdező? Én bízom abban, amit a WHO vagy az NHS mond. Nincs itt semmi hazugság, csak te szereted az összeesküvés elméleteket.

2020. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Van itt probléma rendesen angliaban. Mindenki mond mindent, és az egészségügyi dolgozók száját pedig próbálják befogni.

Rendes védőfelszerelés nélkül dolgoztam koronavírus gyanús betegekkel, és persze elkaptam én is. (Ápoló vagyok)

Március 14 dolgoztam utoljára, és április 2 megyek vissza.

Valóban úgy van, hogy ha 6. és 7. napon nincs láz akkor vissza meló. Köhögés stb nem számít, viszont én nagyon sz*rul voltam, alig kaptam levegőt és kifulladtam néhány lépcső után.

Vedofelszereles: hétfő eligazítás arról hogy mi az előírás ha gyanús vagy igazolt pozitív van.

Kedd: előírás átírva, nem kell annyi vedofelszereles, minek az.

Természetesen azért mert NINCS MEGFELŐ FELSZERELÉS. Akkor egyszerűen átírják hogy nem is kell. Pofám leszakad.

Így dolgoztam pozitív betegekkel, aztán persze hogy a fele osztály most otthon csücsül.

Teszt semmi, rohadjon meg mindenki otthon ülve családdal együtt.

Ha valaki szólni mer akkor kör e-mailben fenyegetőzik a kórház vezetése hogy ugyan nem kellene járatni a szánkat.

Managerek pizzával járnak körbe és jutlmazzák a kolegákat ha megfelelően viselik a semmire nem való védőfelszerelést ami max kilöttyent kávétól véd. És mindennek tetejére a pizza az ugyebár nem kórház zsebből futotta hanem a valóban hálás emberek felajánlása amiből rengeteg van.

A kormány meg az NHS-től úgy pusztulunk meg ahogy vagyunk.

2020. ápr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Tényleg sajnálom 9es, de minden országban gondok vannak, a szükséges felszerelésekből mindenhol hiány van, nem lehet ennyit beszerezni mert nincs.

Eszem ágában sincs védeni senkit, de gondold el milyen lenne ha egy magyar kórházban kellene dolgoznod...

2020. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!