Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
csaladipotlek nevű felhasználó kérdése:

Miért van kint a csipőcsontom?

164-5 cm vagyok és 49 kg. Nem éheztetem magam, nem is vagyok anorexiás, csak genetikailag vagyok ilyen. Mindkét oldalon nagyon kidudorodik a csipőcsontom. Ez miért van? Egészséges?

márc. 26. 23:22  Privát üzenet  

A válaszok
Ilyen alkat vagy. Modellek vannak ilyenek. Ha nem is kulon ebbe szeret bele valaki, de akinek tetszuk, hogy vekony vagy, annak ezzel egyutt is. Nekem pl a karomon az erek borzasztoan dudorodnak, nonek ritka, pl Madonna. Rettenetes, de megse fokuszalnak ra, mert van egyeb latnivalo.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 23:29 Privát üzenet

ez baj?

mert szerintem nem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 26. 23:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 hónapos vese transzplantos vagyok, kint voltam az augusztus 20ai rendezvényeken és a nagy lendületben felültem a sergőre, lehet valami probléma? És ha igen mik a kilökődés...
Kint dolgozok az Osztrákoknál közel a magyar határhoz. Ha hétvégén mennék haza mire számítsak?
Miért van kint az aranyerem egy jó 10 napja?
Friss mandulamütéttel (egy napja mütöték) merjem engedni a fiamat kosárlabdázni kint ilyen hidegbe?
Milyen dolgokat lehet venni, amiben nem fázik az ember, ha kint van egész nap a hidegben?
Szerintetek az mitől van ha sportolok meg kint tartózkodok a szabadnan akkor jéghiged a kezem? (nyáron nem volt ilyen bajom

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!