Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez a sörtől?

Miért van ez a sörtől?

Figyelt kérdés

akármikor megiszok egyetlen 1 doboz sort és annyira megfajdul a fejem és rosszul leszek egesznapra tőle hogy az nemigaz... megiszok 2liter vizet utana akkor is

25F



2020. márc. 29. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Mert ritkán iszol. Cigizel is?
2020. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem cigizek! jaja ritkan iszok
2020. márc. 29. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem idonkent elofordul. Szerintem az elesztovel lehet esetleg bajod. Valamilyen osszetevore reagalasz igy. Sortol fejfajas masnal is hallottam.

Nekem speciel az IPA jo.

Migrenesnek sajt, csokolade altalaban nem jo. Szoval muszaj kerulnod.

2020. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alkohol eleve dehidratál de miközben lebontja a máj keletkezik egy csomó nem túl vicces vegyület pl. acetaldehid. Lehet kicsit érzékenyebb vagy rá. Ez van, előfordulhat másokkal is, valószínűleg a piálás ne ma te "sportod" lesz. Ha nagyobb mennyiségű alkoholtól el is múlna másnap kamatostól kapod majd vissza.
2020. márc. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valami mazochizmus? Ha egyszer fáj tőle a fejed minek iszod? Nekem attól fáj, ha kalapáccsal rásózok, nem is szoktam ezért csinálni.
2020. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!