Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől piros egy kis helyen a...

Mitől piros egy kis helyen a tarkóm felett mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nyáron vettem észre egy kb 2cmes piros foltot a tarkómon.Tarkóm felett van igazából kb 1 cmre.Nem fáj egyáltalán,nincs is semmi bajom tőle.Mitől lehet ez?Eléggé fiatal vagyok hisz tini vagyok,szóval jó lenne ha nem lenne semmi komoly baj.

Nektek is van/volt ilyen?Ha igen mi ez?

Válaszokat előre is köszönöm szépen!😊

Vigyázzatok magatokra a korona vírus ellen.☺️



2020. márc. 29. 23:34
 1/6 anonim válasza:

újszülött korodban ott fogtak meg a kórházban amikor születtél..gólyacsípés v tűzfolt, vagy már nem tudom, hogy mi a neve...

néha jobban látszik, néha pedig teljesen eltűnik...többet nem tudok róla mondani :D

2020. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet már korábban is ott volt csak nem vetted észre. Ha nem fáj, nincs kidudorodva akkor nem lesz semmi bajod tőle. Ne nyomogasd, ne dörzsölgesd és ne piszkáld 5 percenként.
2020. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ohh ez de érdekes dolog:o Nem tudtam hogy van ilyen.Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod!
2020. márc. 30. 00:24
 4/6 A kérdező kommentje:
2.kommentelő.Rendben köszönöm szépen.Nem fáj,nincs kidudorodva.
2020. márc. 30. 00:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első oltári nagy baromságot írt!


A tűzfolt nem azért van, mert ott fogták meg... Jézusom...


Az veleszületett érprobléma. El lehet tüntetni lézerrel amúgy.

Népies neve a gólyacsípés :). Ártalmatlan amúgy.

2020. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!;)
2020. márc. 31. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!