Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fólia kerülhet a tüdőbe?...

Fólia kerülhet a tüdőbe? Többi lent!?

Figyelt kérdés
Ara lemék kíváncsi, hogy az ember tüdejébe kerülhet kissebb fólia vagy csomagoló zsacskó? Mert reggel evéskor vélelem leszakadt egy kis darab a kajám csomagolójából, ilyen keményebb amibe a coopos péksütit rakják, és miután lenyeltem és vettem volnalevegőt olyat éreztem mintha leszaladt volna valami a légycsövemen! És ha igen ennek lehet következménye vagy nem kell vele foglalkozni?
2020. márc. 30. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell vele foglalkozni...hiszen nem köhögsz folyamatosan, nem kékülsz, nincs fulladás érzés. Le ment, így nem tud bajt okozni. Majd kijön :)
2020. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért azt megnézném, hogy "majd kijön" a tüdőből.

De az nem ott ment le, hanem a nyelőcsöveden. Különben egy elég intenzív köhögö rohamot kaptál volna. A tüdő nem tűri meg az idegen testet.

2020. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg HA mégis lement, legyen eszedben. Ha legközelebb tüdőszűrőre mégy, és találnak valamit, tudd, hogy az is lehet,a fólia az.
2020. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gerike123 válasza:
Nyugi nem kell parázni az a nyelőcsőveden ment le!
2020. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!