Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet 2020. -ban...

Mennyibe kerülhet 2020. -ban hivatalos intelligencia tesztet csináltatni klinikai szak pszichológusnál?

Figyelt kérdés
Engem hosszú ideje érdekel,hogy mekkora intelligenciával rendelkezem és ma a Mensa HungarIQa szervezet intelligencia-teszteket felügyelő pszichológus javasolta nekem,hogy egyéni intelligencia-teszt elkészíttetése miatt keressek meg egy klinikai szakpszichológust,de sajnos nincsen túl sok pénzem,de szeretném tudni mekkora intelligenciával rendelkezek,mert eddigi interneten található tesztek alapján volt 133,121 meg hasonló eredményeim,de én szeretném leméretni hozzáértő szakemberrel is az intelligencia-hányadosomat ;-) :-)

#intelligencia-hányados értéke #IQ értéke
2020. febr. 14. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt sok klinikai szakpszichológus dolgozik, érdemes nekik egy e-mailt írni, kérni egy árajánlatot: idopont@pszichofeszek.hu
2020. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

De ez miért számít neked? Nem értem!

Azt mondják, hogy pl 133 vagy 150, nem mindegy, min fog ez változtatni?

2020. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,a másodikként válaszolónak szeretném írni teljesen őszintén,hogy régóta szeretném tudni mekkora intelligenciával rendelkezem és aszerint mekkora esélyem lehet munkát keresni,mert tudtommal sok helyen keresnek olyan munkavállalókat,akiknek elér vagy meghalad egy bizonyos intelligencia szintet és most már úgy érzem,hogy a jövő évekre tervezett idegennyelvek tanulásának a megkezdéséhez számomra szükséges lenne hogy milyen alapokra építkezhetek,bár a magyar anyanyelvemen kívül közel anyanyelvi szinten értem,beszélem tehát használom a romáknak azaz magyarul a cigányoknak a nyelvét,mert eddigi életem folyamán sikerült megismernem majdnem az összes nyelvjárását és erre büszke vagyok,ráadásul fiatal korom óta mondják rám a cigányok hogy látszik rajtam a cigány származás és én erre büszke vagyok,mert parno romano manush azaz fehér bőrű cigány ember vagyok ;-) :-)
2020. febr. 15. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van a Mensának a neten ingyenes hiteles tesztje, az egyetlen korlátozás, hogy max 125-ig mér. Pontosabban, ha hibátlan akkor azt írja ki, hogy legalább 125. Aztán felajánlja a jelentkezést tesztírásra, ami 4000 Ft, ha jól emlékszem (BP, Pécs vagy BP, Debrecen)
2020. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudok a Mensa internetes ingyenes próba tesztjéről és már többször meg is írtam és sokszor azt az eredményt kaptam,hogy 125 feletti és élőben is már megírtam már legalább háromszor,de mindig 100 alatti lett az eredményem,de rájöttem arra hogy mindig zavarban voltam a tesztírók tömegében és sokszor ránéztem a többiekre és ezért küldtem egy ezzel kapcsolatos levelet a Mensa HungarIQa Szervezetnek és ezt a választ kaptam,csak hogy mindenki tudja miért is tettem fel a kérdésemet,egyébként pár napja megírtam egy interneten található intelligencia-tesztet,amin az eredményem miután kifizettem telefonon keresztül 133 lett,de eszembe jutott hogy nekem jobb lenne egy hivatalos intelligencia-tesznek az eredménye,na itt van a levél.:


Tisztelt Gallits Gábor Csaba Buka!


Köszönjük a megkeresését. A Mensa nem írat egyénilieg tesztet, és megítélésem szerint Önnek nem is erre van szüksége. Javaslom, keressen fel egy klinikai szakpszichológust, aki fel tud venni Önnel olyan, egyéni felvételű tesztet, amely megfelel az elvárásainak.


Üdvözlettel,


Dr. Kovács Kristóf

felügyelő pszichológus

2020. febr. 19. 06:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Magánlevelet engedély nélkül nem osztunk meg senkivel, főleg nem a neten. Legalább a nevét kicsillagozhattad volna. A fogalmazásod alapján nem olvasol túl sokat.
2020. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,de sajnos sietve írtam meg és a csillagozás kiment a fejemből,egyébként én sokat olvasok,csak kiderült,hogy nem lehet törölni amit itt megírok :'-(
2020. márc. 10. 09:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként én nagyon sokat olvasok két nyelven is,csak amikor kiírtam a kérdést akkor azt egy több mint 24 órás ébrenlét után tettem meg :'-(
2020. márc. 10. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!