Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valóban csökkenő tendenciába...

Valóban csökkenő tendenciába fordulhat át a koronavírus esetek szám a világban a következő napokban?

Figyelt kérdés

Kérem olyanok válaszoljanak akik a számadatokat napi szinten követik a többi ország esetében is.

Én úgy ítélem meg, hogy vasánap a 66 ezer fővel elértük a csúcsot, tegnap 59. Es azt gondolom hogy innen már szép lassan a számok csökkenni fognak.



2020. márc. 30. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak jóslatokba lehetne bocsátkozni, azzal meg nem sokra megyünk.
2020. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, csak kiváncsi lennék más véleményére is :)
2020. márc. 30. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

A kínai kormány is elhallgatott egy szép kis számot, ami egyáltalán nem volt elhanyagolható.

Szerinted a magyar kormány az majd főre pontosan megosztja a lakossággal hogy mennyi az annyi? az a 66 ezer jó lesz közel 100-nak is.

A hazai helyzet is túl szép hogy igaz legyen, ugyanis minek teregetnének ki valós adatokat, hogy utána évekig hallgassák hogy ebben sem voltak jók?

2020. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Jaj de messze még a csökkenés.

Hallottál már pl. Afrikáról, Indiáról vagy USA-ról??!

2020. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
inkább országokban, főleg, ahol elkapták elegenmár
2020. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen hallottam afrikarol , indiarol es usarol. Az usa is tegnap kevesebb volt mar mint tegnapelott. De tudom, hogy egy napbol nem lehet levonni kovetezeteseket.

Csupan annyit kerdeztem hogy szerintetek is csokkenesbe megy at vagy nem. Nem kioktatast kertem mert minden orszag adatat kovetem amennyire tudom.


India es Afrika meg tesztelni se tudnak eleget ott nem lesznek ilyen szamok mint nyugaton.

2020. márc. 30. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Csak helyileg eltolódik egyelőre. Sok olyan ország van, mint a miénk is, hogy még nyoma sincs az exponenciális növekedésnek, és beteg emberek gyakorlatilag csak a híradóban léteznek. Még hetekre vagyunk attól, hogy mindenhol köhögő embereket láss, mint pl. egy influenzajárvány esetén.


Még bőven van mit fertőzni. Majd akkor csökken érdemben, ha nem lesz már kit fertőzni, vagy lesz ellenszer.

2020. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb helyen azt jósolják, hogy a következő hetekben fog tetőzni az egész. Aztán jön a pangás, majd szép lassan a csökkenés.
2020. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A múlt hétre jósoltak tömeges megbetegedéseket és halálozásokat itthonra. Erre elkezdtek hullani a spanyolok.

Igaz lehet, amit előttem írtak: vagy elhallgatják vagy (ezt már én teszem hozzá) halvány lila gőzük sincs semmiről...:(

2020. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!