Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok túlsúlyos még...

Miért vagyok túlsúlyos még mindig?

Figyelt kérdés
12 éves koromban kezdődött. 162 cm voltam, mikor elkezdtem hízni, egészen 80 kilóig ment fel a súlyom. Ez a folyamat nem állt meg, most már 166 cm vagyok, és 105 kg. Napi 2-3x étkezem, nem eszek sokat, sőt, a 70 kilós anyám többet eszik nálam, aki még magasabb is, mint én. Naponta biciklizek, sétálok, volt mikor 8 hónapig edzettem, de mivel semmi változás nem történt, így abbahagytam azt is. Voltam vérvételen, pajzsmirigyemet is megnézték, de semmi komplikáció... Mit tegyek, mi bajom lehet? 18L
2020. márc. 31. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet pajzsmirigy probléma. Hugomnak is ez volt a gond, majdnem 30 éves volt mire rájöttek az orvosok.
2020. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ne hagyd abba az aktív életmódot kezdésnek.

Az hogy keveset eszel kevésszer, ha szar akkor is szar lesz már bocsánat. Esetleg beszélj diatetikussal, személyi edzővel, nézz interneten minta étrendet hogy mit egyél.

Vagy mérd le mennyi kalóriát viszel be egy nap, mennyit égetsz el és ezen javíts. (egyél kevesebbet, mozogj többet.)

Igyál több vizet esetleg. Gyorsítja az anyagcserét.

Lehet hogy valami vitamin hiányzik a szervezetedből. Például a 'b', 'c' és 'd' vitamin is fontos szerepet játszik a zsírégetésben.

Menj el másik orvoshoz is. Hátha csak az első orvosod volt nemtőrődöm

Mert ha tényleg mindent jól csinálsz még sem működik semmi akkor egészségügyi probléma lehet.

2020. ápr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!