Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtétem óta még nagyobb...

Mandulaműtétem óta még nagyobb értékben hullik a hajam. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vették ki a mandulámat, mert hirtelen elkezdett hullani a hajam, és a mandulám is heges volt. Egyelőre a hajhullás egyáltalán nem múlt el, sőt a szemöldököm is kissé hullik azóta. Sajnos jelenleg a koronavírus járvány miatt még vizsgálatra sem tudok menni. Van esély rá hogy elmúlik idővel, mert hallottam olyat is, hogy ez több hónapot is igénybe vesz. Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, szívesen fogadnám válaszát.

#idő #mandula #hajhullás #műtét #gyógyulás #góc #fokozódott #több hónapja
2020. ápr. 2. 16:16
 1/7 Hellmano ***** válasza:

Én azt tudom, hogy elég kockázatos egy mandula műtét nem véletlen nem engedtem meg én sem annak idején megcsináltatni. Nos nekem is eléggé hamar bedurrantak a manduláim régen (ezt sulis koromban ki is használtam sokszor, mikor nem volt kedvem menni, doki ránézett azt jujj ez ronda 1 hetet már írt is ki, amikor nekem pl. nem is fájt...) Nem tudom férfi vagy nő vagy, de pl. férfiaknál több a kockázat idősebb korba, ha netán elakarnák távolítani stb. Én 40 múltam az, hogy régen bedurrant kapart a torkom stb. az nem jelentette azt, hogy beteg is lettem tőle pl. csak éreztem a manduláimat. Nos soha nem voltam beteges emiatt. Nagyon ritkán voltam beteg a 40 évem alatt.


Bizonyítottan attól hullt a hajad amúgy? Vagy a doki csak ezt mondta és ezért vették ki? Ha most is hullik lehet valami más lehet a háttérben pl. egy gennyes fog attól is hullik a haj. (bár szemöldökről nem tudok, meg mennyi idős vagy mi a nemed az sem mindegy).

2020. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és férfi. Nem bizonyítottan attól hullott, csak azt mondták hogy a mandulámat mindenképp ki kell venni, mert rosszul néz ki. Igazából ezt nem is bánom, mert a közérzetem egyértelműen jobb lett azóta és nem is vagyok fáradékony, mióta kivették. Csak reménykedem hogy majd a hajhullásom is eláll. De igen, sajnos az is lehet, hogy más ok van a háttérben.
2020. ápr. 2. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a hajhullásom miatt vetettem ki a mandulám

A hajam még mindig hullik, de a dokim azt mondta, adjak neki 6 -12 hónapot, míg a szervezetem regenerálódik, mert ez a műtét nem éppenséggel kockázatmentes....

Nekem 5 hónapja vették ki és 3 hónapon át olyan fájdalmaim voltam, hogy azt hittem belepusztulok. Várom hogy múljon a hajhullásom. Viszont cserébe úgytűnik, hogy jön a bölcsességfogam, úgyhogy azt is intézhetem, ami szintén góc és okozhat hajhullást! Esetleg a fogaidat még megnézethetnéd!


35/L

2020. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is gondoltam már a fogaimra, bár panaszom nincs rájuk. Igyekszem majd mielőbb eljutni orvoshoz, aztán remélem csinálnak vérvételt vagy valamit, amiből szintén kiderülhetnének dolgok.

2020. máj. 12. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Vagy lány? Hány éves vagy?
2020. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, közben látom fentebb! :-)
2020. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi újság azóta? Megszűnt a hajhullás? Kiderült mi okozta?

2020. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!