Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől recseg/ropog a térd?

Mitől recseg/ropog a térd?

Figyelt kérdés
Amikor leguggolok teljesen akkor roppan egy akkorát, mintha a (térd)csontom törne ripityánkra. Ahogy visszaemlékszem, már tesi órán is mindenki ezen nevetett.:D Minden egyes guggoláskor ez van, szóval ha 100 guggolást csinálok, akkor 100szor reccsen és hangosan, hatalmasat, túlzás nélkül. Egyébként nem fáj.
2020. ápr. 2. 17:04
 1/4 Hellmano ***** válasza:
Ízületi porckopás, ha még fiatal vagy, akkor kezdj el egészségesen táplálkozni, hogy megelőzd, hogy netán idősebb korodban már nem csak recseg ropog, hanem fájdalommal is fog ez járni.
2020. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
majd fog
2020. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan így kezdtem, 51 évesen porcpótló műtétem volt. Az egészséges táplálkozással nem fogod a porcot megvédeni, de sajnos a bogyókkal sem, hisz a negyvenes éveimben már végig nyakaltam, mégis. Mozogj sokat, kíméletesen, és ideje korán nézesd meg a térded, részesítsd előnybe a hyaluronsavas injekciót. Ja és sajnos nagyban genetika.
2020. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem jó hír. :/ Köszi a válaszokat!
2020. ápr. 3. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!