Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 40 év alattiak ti féltek a 0....

40 év alattiak ti féltek a 0. 03%-os mortalitású koronavírustól?

Figyelt kérdés
Ami azt jelenti hogy 1 millio fertözött esetén 300 a várható haláleset. Magyarországon egy alkoholista májkárosult volt csak aki meghalt fiatalon (38)

2020. ápr. 2. 17:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
nem a saját halálomtól félek, hanem az idős hozzátartozóimtól :( nem akarom még őket elveszteni
2020. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Alapbetegségggel, vagy anélkül? Nem mindegy.
2020. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Illetve ki tudja, hogy milyen szív/ér/tüdő problémáim vannak, attól hogy fiatal vagyok és egészségesnek érzem magam :)
2020. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A legfrisebb adatok alapján,minden ismert eset szerint és kivétel nélkül mindegyiknek volt alapbetegsége. Egészséges embernél tünetmentes
2020. ápr. 2. 17:54
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
"A legfrisebb adatok alapján,minden ismert eset szerint és kivétel nélkül mindegyiknek volt alapbetegsége. Egészséges embernél tünetmentes" Milyen hírekben olvastad ezt? Mert ez nem igaz. Haltak meg 13 éves és huszonéves betegség nélküli fertőzött is. Az meg aztán végképp nem igaz, hogy tünet- és szövődménymentes lenne minden egészséges 40 alatti, aki megfertőződik.
2020. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudod jobb félni mint megijedni. Meg tudod nincs magyar-nemzeti koronavírus, az hogy eddig csak egy fiatal halott volt nálunk csak szinte véletlen, meg majd két hét múlva beszélgessünk erről. Pláne mikor majd túl leszünk a tetőzésen nézd meg az adatokat.
2020. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Egészséges embernél tünetmentes"


Ez egyrészt valószínűleg túlzás, másrészt ha más betegségedben alapvetően tünetmentes vagy, ezért nem is tudsz róla, aztán egyszercsak lélegeztetőgépen találod magad. Ettől függetlenül én sem a saját egészségemet féltem, csak épp vannak közeli, veszélyeztetett hozzátartozóim. De egyébként is: te el tudnál számolni magadban azzal, hogy valaki tőled kapta el és később emiatt idejekorán meghal?

2020. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem, valamiben meg kell halni, részemről mindegy, miben. Nem tudom, mi a büdös francért kell ekkora hisztit csapni, szívbetegségekben vagy közlekedési balesetekben jóval többen halnak meg minden nap (évhosszat, nem csupán járványidőszakban), mégse foglalkozik ezekkel az esetekkel senki. A listavezető járványos betegség még mindig a TBC, pedig az régóta megelőzhető. Tudom én, hogy a koronavírus még új, még nincs ellenszere, de ez a tömeghisztéria több a soknál.
2020. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"A legfrisebb adatok alapján,minden ismert eset szerint és kivétel nélkül mindegyiknek volt alapbetegsége. Egészséges embernél tünetmentes"


Az elmúlt hetekben másországokban 65 év alattiak is haltak meg, volt, akinek semmilyen betegsége se volt. Még Trump is felfogta ezt, pedig tőle várnák a legkevésbé.

2020. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kicsit tartok tőle igazság szerint, ezért igyekszem is minimálisra csökkenteni a fizikai kapcsolataimat más emberekkel.
2020. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!