Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Váladék a torokban, erős-...

Váladék a torokban, erős- kellemetlen lehelet, gyakran bedugult orr stb. ezek miért vannak?

Figyelt kérdés

Kb úgy 3 éve kezdődött az egész. Borzasztó sok mennyiségű taknyot nyelek és ez miatt sokszor hányingerem van. A leheletem nagyon kellemetlen.(szinte 0-24ben, és csak akkor nem amikor fogat mosok, de az is kb. 10 perc múlva elmúlik) (fogaim egészségesek)

Ha az is számít valamit, akkor a szám is állandóan kivan száradva. Repedezett. Szinte mindíg. Az egyik orrlyukam szinte mindíg bevan dugulva. De a legidegesítőbb, hogy állandóan váladékot érzek a torkomban. Ha kinyitom a szám akkor lehet is látni, ha próbálom felhörögni. A leheletem pedig a másik legidegesítőbb.

Mi lehet a probléma?

Régóta van ez,de nekem elegem lett. Sajnos a vírus miatt nemtudom kivizsgáltatni magam. Valaki tudna segíteni ezügyben? Valaki jár hasonló cipőben? 18 éves fiú vagyok.


2020. ápr. 3. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mandulad nem mukodik jol, de ez 3 eve is gond volt miert vartal idaig?
2020. ápr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem dettó ugyanez, fül-orr- gègèszetre kell menni. Nekem az orrsövènyferdülèsem okozza.
2020. ápr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen tipikus refluxos tünetek, amit szinte én is mind produkálok. Nem kell hozzá, hogy érezd a savat, a nem teljesen zárt gyomorszáj miatt feláramló savgőz okozza. Ha a háziorvossal nem tudsz feliratni PPI-t( savcsökkentő) vegyél gyógyszertárban Quamatelt, én este szedek 40mg-t, szedd 10-14 napig. Ha múlik a tünet akkor megvan a megoldás.
2020. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!