Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozha ilyen jelenséget?

Mi okozha ilyen jelenséget?

Figyelt kérdés

Először is, nem tudtam hogy milyen kategóriába írjam ki ezt. Lehet hogy viccesen hangzik, de nagyon idegesítő tud lenni, és ami a legrosszabb, h korábban nem volt ilyen. Aggasztó h mi okozhat ilyet.


Az a problémán, hogy az utóbbi kb 3-4 hónapban napi talán 20-30 alkalommal is elektrosztatikus kisülés történik velem. Azt hiszem hogy így hívják, mikor megráz pillanatra egy egy tárgy. Szemmel látható az ív is ilyenkor. Korábban néha néha előfordult, de nem gyakrabban mint bárki mással. Az utóbbi pár hónapban viszont napi 20-30x is. Nincs új ruhám azóta, főleg h folyamatosan történik, függetlenül attól hogy miben vagyok. Tegnap telt be a pohár este, amikor kiszálltam a kádból elindultam az ajtó felé, majd visszafordultam valamiért. Ekkor a fejem közel került az ajtóhoz és egy jó nagy csípést éreztem a fejemen, szemmel is jól látható volt a ív. Ekkor pl meztelenül voltam. Tehát nem lehet azt mondani h biztosan műszálas ruhában voltam. Sőt a törölköző is már évek óta megvolt. Többek között mikor bezárom/kinyitom a kocsiájtót minden egyes alkalommal érzem a kisülést.

Igazából azért is írtam ki ezt, mert már azon gondolkodtam, hogy lehetséges e h van valami betegségem, amiről még nem tudok, és a szervezetemben változások vannak. Nem vagyok sem fizikus sem biológus, de h pl több vagy épp kevesebb vízszázakékom vafy éppen több benne a só/ásványianyag...

Tényleg nem értek hozzá. Viszont valami változás mégis történt ha korábban nem volt semmi hasonló dolog. Most pedig folyamatosan.


Egyébként évek óta egyedül élek és itt, tehát az sem változott.

Egy felnőtt férfi vagyok egyébként ha ez bármiben is számítana.

Köszönöm szépen h elolvastad. Tudom hogy hülyén hangzik, de mégis nagyon bosszantó...

Minden ötletnek örülnék.


2020. ápr. 3. 06:40
 1/1 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!